volkan oezdemir

Podczas nadchodzącej gali UFC 251 dojdzie do walki byłego mistrza organizacji RIZIN, Jiri Prochazki z czołowym zawodnikiem dywizji półciężkiej UFC Volkanem Oezdemirem.

Oezdemir w rozmowie dla serwisu BJPenn.com powiedział jak zapatruje się na przebieg nadchodzącego starcia.

Jiri potrafi nokautować ludzi i raz sam został znokautowany. Obaj lubimy kończyć walki przed czasem i walczymy ostro. To starcie nie potrwa całych trzech rund. On będzie wymieniał ze mną ciosy, nie będzie biegał jak inni zawodnicy, którzy nie chcą zostać uderzeni. Jego postawa w klatce przyniesie mu jednak sporo kłopotów. Mam zamiar wygrać przez potężny nokaut. Jiri nie jest notowany w rankingu, ale tym zwycięstwem przypomnę fanom o sobie. Świetne zwycięstwo przybliży mnie do walki o pas.

Oezdemir dodał też, że cały czas czeka na wyklarowanie się sytuacji w wadze półciężkiej i informację o tym, kto będzie teraz walczył o pas.

Musimy zobaczyć co dalej z Jonesem, zobaczyć czy Dominick Reyes, Jan lub Santos będą walczyć o pas tymczasowy. Nadal nie wiadomo co dalej będzie się działo.

Jiri Prochazka (MMA 26-3-1) w styczniu tego roku został kolejnym nabytkiem największej organizacji MMA na świecie a lipcowa walka z Ozdemirem będzie jego debiutem w UFC. Przed podpisaniem umowy ze światowym liderem MMA, Prochazka był mistrzem dywizji półciężkiej japońskiej organizacji RIZIN. W ostatnim swoim występie, na noworocznej gali w świetnym stylu znokautował weterana UFC, C.B. Dollawaya. Było to jego 10 zwycięstwo z rzędu w tym 8 przed czasem.

Jego przeciwnik Volkan Oezdemir (MMA 17-4) na lipcowej gali będzie starał się przedłużyć pasmo zwycięstw do trzech z rzędu w UFC. „No Time” w ostatnich swoich występach pokonał w grudniu przez decyzję Aleksandra Rakića oraz w sierpniu odprawił przed czasem Iliriego Latifiego. W szczytowym momencie kariery walczył o pas mistrza wagi półciężkiej ale musiał uznać wyższość Daniela Cormiera który kompletnie zdominował go w 2018 roku na gali UFC 220.

Zobacz również: UFC 251: Usman vs Masvidal z udziałem Marcina Tybury – wyniki ważenia (WIDEO)

8 KOMENTARZE

  1. Ić pan w cholere z tym wynikiem sędziowskim, dalej myśle że Rakić wygrał

    Rakica w tej walce wydymali bez mydła czasami myślę że ślepy by lepiej ta walkę punktował

  2. Rakica w tej walce wydymali bez mydła czasami myślę że ślepy by lepiej ta walkę punktował

    Rakic wygrał tylko pierwsza rundę

  3. Rakic wygrał tylko pierwsza rundę

    Powiem Ci kolego że nawet dzisiaj postanowiłem odpalić ich walkę tak dla samego przypomnienia i nadal uważam że rakic wygrał tamtą walkę oczywiście to tylko moje skromne zdanie w gronie zacnych ekspertów pozdrawiam :beer:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.