Podczas pierwszej gali KSW w roku 2024 dojdzie do pojedynku Adama Soldaeva z Damianem Stasiakiem. Soldaev liczy na to, że pojedynek okaże się efektownym starciem w stójce.

Podczas gali XTB KSW 90 w Warszawie dojdzie do konfrontacji Adama Soldaeva z Damianem Stasiakiem. Przed zbliżającym się pojedynkiem Adam w programie MMA Studio powiedział, że liczy na efektowne starcie.

Mam nadzieję, że będą fajerwerki. Miały być też w walce z „Rutkiem”, ale było dużo klinczowania. Stasiak też lubi się mocno w zapasy bawić, ale jest karatekę, ma czarny, w jiu-jitsu też. W stójce lubi się bić, obrotówki jakieś kopać. Ja też lubię uderzać, lubię się bić w stójce. Teoretycznie zapowiada się dobrze, ale zależ jak to w walce będzie. Ja się spodziewam dobrej walki. Na pewno dwie rundy będą dobre.

Adam Soldaev z przytupem wszedł do organizacji KSW. Podczas gali KSW 67 zmierzył się z Pascalem Hintzenem i w pięknym stylu znokautował go już w pierwszej rundzie walki. Nokaut w wykonaniu Adama został wybrany najlepszym skończeniem wieczoru. Podczas gali KSW 75 Soldaev powrócił do okrągłej klatki i dopisał do swojego rekordu kolejną wygraną. Tym razem jego umiejętnościom uległ Oleksii Polischuk. 25-latek trenujący na co dzień w Warszawie ostatni raz walczył na gali XTB KSW Colosseum 2. Starł się wówczas z Danielem Rutkowskim i musiał uznać jego wyższość w klatce. Wcześniej reprezentant WCA Fight Team był na fali siedmiu wygranych z rzędu. Cztery z siedmiu zwycięskich pojedynków zakończył przez nokaut już w pierwszej rundzie starcia.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

MMARocks.pl

Cohones4Life

2,912 komentarzy 2,953 polubień

Podczas pierwszej gali KSW w roku 2024 dojdzie do pojedynku Adama Soldaeva z Damianem Stasiakiem. Soldaev liczy na to, że pojedynek okaże się efektownym starciem w stójce. Podczas gali XTB KSW 90 w Warszawie dojdzie do konfrontacji Adama Soldaeva z Damianem Stasiakiem. Przed zbliżającym się pojedynkiem Adam w programie MMA Studio powiedział, że liczy na […]

Odpowiedz polub

click to expand...