
Madars Fleminas szykuje się do walki o pas KSW. Zawodnik z Łotwy docenia polską organizację i porównuje ją do UFC.
Madars Fleminas ma za sobą pięć walk stoczonych w klatce KSW i szykuje się do szóstej. Popularny „Łotewski Express” był gościem na gali XTB KSW 114 i wideo blogu z wydarzenia przedstawił swoją opinię na temat polskiej organizacji.
Żadna inna organizacja nie jest bliższa UFC niż KSW. Organizacja gali i to, jak wychodzimy do klatki… Zawsze mówię, że KSW to takie polskie UFC. Nie ma lepszej opcji.
Fleminas wróci do klatki KSW już 14 kwietnia w Gorzowie Wielkopolskim i stanie do walki z Adrianem Bartosińskim, mistrzem wagi półśredniej.
Madars Fleminas ostatni raz walczył we wrześniu zeszłego roku i pokonał Tymoteusza Łopaczyka.


























37 komentarzy (poniżej pierwsze 30)
...wczytuję komentarze...
UFC Middleweight
BAMMA Light Heavyweight
WSOF Bantamweight
ONE FC Welterweight
Shark Fights Lightweight
BAMMA Bantamweight
WSOF Welterweight
Bellator Heavyweight
WSOF Bantamweight
Loża Szyderców
Brutaal Featherweight
Brutaal Super Heavyweight
Oplot Challenge Light Heavyweight
Moderator
UFC Light Heavyweight
BAMMA Bantamweight
UFC Heavyweight
PRIDE FC Welterweight
WSOF Middleweight
NoLife FC
UFC Strawweight
Legacy FC Light Heavyweight
Bellator Featherweight
UFC Featherweight
BAMMA Light Heavyweight
UFC Featherweight
BAMMA Heavyweight
KSW Featherweight
UFC Welterweight
Dołącz do dyskusji na forum <a href="https://cohones.mmarocks.pl/threads/83313/">Cohones →</a> lub komentuj na <a href="#respond">MMARocks.pl →</a>