Fot. Tomasz Nowosielski / MMARocks.pl
Fot. Tomasz Nowosielski / MMARocks.pl

Maciej Motylewski sprawdził się jako „sędzia cień” (wyniki jego pracy nie były brane pod uwagę – arbiter ukryty) podczas gali UFC w Krakowie, dzięki czemu dostał angaż podczas kolejnej europejskiej gali amerykańskiego giganta. Jako sędzia punktowy oceniał cztery walki sobotniego wydarzenia w Berlinie: Allen vs. Omer, Sajewski vs. Hein, Askham vs. dos Santos Jr. i Kawajiri vs. Siver. Motylewski zdobywał doświadczenie na polskich galach m.in. PLMMA, PROMMAC. Obok Łukasza Bosackiego, który prowadził walki w klatce podczas UFC w Krakowie, jest drugim polskim sędzią, który współpracuje z największą na świecie organizacją MMA.

17 KOMENTARZE

 1. Pozytwna wiadomosc, teraz niech jeszcze poszukaja w Polsce lekarza na europejskie gale. Bede sie pewnie powtarzal w kazdym temacie, przez najblizszy tydzien, ale tego bezowego k…a to bym przymusowo wyslal do Indii zeby leczyl tredowatych.

 2. chuj z tym cwelem, wygrana Joanny jakoś mnie uradowała po tym co zrobili Płetwalowi, ciekawy jestem jak na ten temat sie wypowiadają lekarze UFC lub co pomyślał White widząc to przerwanie, niech jakiś twiterowiec sie spyta Dany co sądzi o przerwaniu walki przez tamtego smiecia

 3. Siedem

  chuj z tym cwelem, wygrana Joanny jakoś mnie uradowała po tym co zrobili Płetwalowi, ciekawy jestem jak na ten temat sie wypowiadają lekarze UFC lub co pomyślał White widząc to przerwanie, niech jakiś twiterowiec sie spyta Dany co sądzi o przerwaniu walki przez tamtego smiecia

  @baju Spytaj się Dany, Ty teraz się kumplujesz z łysolem słyszałem.

 4. "chuj z tym cwelem" było napisane w odpowiedzi na post VaeVictis o tym brudasie co przerwał walkę Płetwala, a nie do naszego sędziego punktowego , ale mogłem zacytować wypowiedź i nie było by tego nieporozumienia .

 5. Siedem

  "chuj z tym cwelem" było napisane w odpowiedzi na post VaeVictis o tym brudasie co przerwał walkę Płetwala, a nie do naszego sędziego punktowego , ale mogłem zacytować wypowiedź i nie było by tego nieporozumienia .

  Nawet jeśli to i tak proszę o jakąś kulturę wyrażania. Już po gali, emocje opadły, można normalnie pisać, bez wulgaryzmów.

 6. Cloud

  Nawet jeśli to i tak proszę o jakąś kulturę wyrażania. Już po gali, emocje opadły, można normalnie pisać, bez wulgaryzmów.

  Penis z tym pasywnym homoseksualistą.

 7. Dobra skumałem, następnym razem po gali ( nie w trakcie) jak znów coś podobnego na niekorzyść Polaka wyniknie będę wyrażał swoją złość w bardziej kulturalny sposób
  a temu pediatrze i tak pisior pomiędzy poślady

 8. Zadnego bledu na kartach pktowych, wiec mozliwe, ze bedzie stalym bywalcem europejskich gal ufc. Gratuluje!

 9. Z Maćkiem miałem okazję współpracować i ze swojej strony mogę powiedzieć, że jest to bardzo kompetentny doświadczony i posiadający ogromną wiedzę sędzia.

 10. Cieszy kolejny angaż polskiego sędziego na gali UFC i jednocześnie cieszę się, że "lansowany" swego czasu przez Wojsława Pawlęga nie wybił się dalej… 😉

 11. Vahagn Petrosyan również był cutmanem cieniem na tej gali, więc najlepsi Polacy nie są już tylko w oktagonie, ale i w okół niego 😉

 12. Batman

  Vahagn Petrosyan również był cutmanem cieniem na tej gali, więc najlepsi Polacy nie są już tylko w oktagonie, ale i w okół niego 😉

  Dobra informacja. Szkoda, ze nie poprosili go o konsultacje w sprawie rozciecia Pletwy :wink:. Ciekaw jestem kiedy Bosy dostanie kolejna szanse na pojawienie sie w Oktagonie UFC ?

 13. VaeVictis

  Dobra informacja. Szkoda, ze nie poprosili go o konsultacje w sprawie rozciecia Pletwy :wink:. Ciekaw jestem kiedy Bosy dostanie kolejna szanse na pojawienie sie w Oktagonie UFC ?

  Też jestem tego ciekaw. Natomiast będzie sędzią na amatorskim pucharze KSW.

 14. cieszy info że dobrze wypełniał swoje obowiązki czego efektem jest angaż na kolejną europejską galę, brawo :applause:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.