Maciej Kawulski i Mateusz Gamrot

Mateusz Gamrot (MMA 15-0, 1 NC) ogłosił jakiś czas temu, że wraca do organizacji KSW. Początkowo wszystko wskazywało na to, że w kolejnym pojedynku może zmierzyć się z Salahdine’em Parnasse (MMA 14-0-1). Niedługo później Polak napisał jednak, że do tej walki nie dojdzie. Mateszu zapowiadał, że chce bić się z Francuzem w umownym limicie około 69 kilogramów. Parnasse obstawał jednak przy przy 66 kilogramach. Wszystko wskazuje na to, że nie udało się porozumieć w sprawie kategorii wagowej i do starcia obu zawodników ostatecznie nie dojdzie.

Zobacz również: „Jestem gotowy!” – Mateusz Gamrot zakończył przygotowania w ATT

Maciej Kawulski, współwłaściciel KSW, w audycji Jurasówka w newonce.radio został zapytany o walkę Gamrota z Parnasse.

„Gamer” nie chce się bić w 66, a Parnasse nie chce się bić w 70. Nie ma tu niczyjej winy. Nie mówię, że to jest wina „Gamera”, bo nie chce zejść. Chociaż rzeczywiście jeśli ktoś miałby się naginać to „Gamer” ma pas kategorii 66.

Maciej Kawulski dodał też, że dopóki Mateusz ma ważny kontrakt z organizacją, to cały czas pozostaje jej mistrzem.

Jeśli chcielibyśmy zobaczyć taki pojedynek, to „Gamer” musiałby się zgodzić bić w kategorii 66, ale też go rozumiem i szanuję to, że gdzieś z wiekiem jest mu coraz trudniej zrzucać kilogramy. Jeżeli chce się bić w kategorii 70, to ja to rozumiem i szanuję, ale oznacza to, że prawdopodobnie do tej walki nie dojdzie. Chyba że dorastający, wciąż młody chłopak Salahdine Parnasse z wiekiem przejdzie do kategorii lekkiej i to jest całkiem realne, bo to jest bardzo młody zawodnik, to jest dzieciak, a jak wiemy z wiekiem wszystko rośnie, poza włosami.

Cała Jurasówka do odsłuchania poniżej

22 KOMENTARZE

 1. No to jeszcze tylko Gamer musi poczekać, aż Saladin przejdzie przez mutacje i okres dojrzewania i bedzie bitka

  Bez kitu . Jakieś dziwne te wypowiedzi włodarzy w tym temacie za 5 lat Gamer pójdzie do UFC , jak saladyn będzie miał dywan na klacie ,

  ja jakoś zaczynam odczuwać przez tę sprawę jakąś niechęć do Parnassa , o konfrontacji nawet nie wspominam . Kabaretu ciąg dalszy .

 2. Przecież to całe KRS1 to jest KABARET. Jeżeli Gamer nie jest w stanie już robić wagi 66kg to jak może być mistrzem i posiadać pas?? Skoro nawet Gamer ma ważny kontrak to i tak zwakował pasy czyli jak może być ich posiadaczem nadal?? Jeżeli KRS1 zamierza gamera trzymać do czasu jak Parnass powiększy się to ja już teraz mogę zapewnić że w niedalekiej przyszłości obaj albo przynajmniej jeden z nich wyląduje w UFC także i tak i tak walki nie będzie. Kiedyś ML i MK mieli mój szacunek za to że zrobili niezły biznes na sporcie w który nikt nie chciał inwestować lata temu. Teraz ML i MK powinni jeść Snikersa na śniadanie obiad i kolację bo za bardzo gwiazdorzą. Nikt normalny nie bierze ich wypowiedzi na poważnie.

 3. Przecież to całe KRS1 to jest KABARET. Jeżeli Gamer nie jest w stanie już robić wagi 66kg to jak może być mistrzem i posiadać pas?? Skoro nawet Gamer ma ważny kontrak to i tak zwakował pasy czyli jak może być ich posiadaczem nadal?? Jeżeli KRS1 zamierza gamera trzymać do czasu jak Parnass powiększy się to ja już teraz mogę zapewnić że w niedalekiej przyszłości obaj albo przynajmniej jeden z nich wyląduje w UFC także i tak i tak walki nie będzie. Kiedyś ML i MK mieli mój szacunek za to że zrobili niezły biznes na sporcie w który nikt nie chciał inwestować lata temu. Teraz ML i MK powinni jeść Snikersa na śniadanie obiad i kolację bo za bardzo gwiazdorzą. Nikt normalny nie bierze ich wypowiedzi na poważnie.

  Kto ogląda KSW, ten w cyrku się nie śmieje. Gamer mistrz 66 kg nie chce bić się w wadze 66 :brainoverload::waldeklaugh:

 4. Kto ogląda KSW, ten w cyrku się nie śmieje. Gamer mistrz 66 kg nie chce bić się w wadze 66 :brainoverload::waldeklaugh:

  Moim skromnym zdaniem to nie jest wcale większy cyrk, niż eliminator do pasa 70 odbywający się w kategorii 77 jaki nie tak dawno mieliśmy możność oglądać w UFC :crazy:

 5. Moim skromnym zdaniem to nie jest wcale większy cyrk, niż eliminator do pasa 70 odbywający się w kategorii 77 jaki nie tak dawno mieliśmy możność oglądać w UFC :crazy:

  Niby tak, ale to dlatego że UFC jest w dupie

 6. Gamer to nie jest jakiś Albańczyk, żeby się męczyć, odwadniać i odchudzać. Będzie bronił swój pas z piórkowej w kategorii lekkiej i nic wam do tego hejterzy.

 7. A teraz z innej perspektywy.

  Jeszcze nie tak dawno Gamer był niepoważnym smarkaczem, gościem "na liścia", gnojkiem który nie szanuje ludzi dzięki którym jest gdzie jest.

  A teraz ?

  Nie ma tu niczyjej winy

  ale też go rozumiem i szanuję

  to ja to rozumiem i szanuję,

  To wasza zasługa! Zobaczcie jak #kulturonez zmienia świat MMA

  :razz:utinlaugh:

  A tak serio, ton i delikatność wypowiedzi Kawul-sanaa daje do zrozumienia, że mają Gamera na dłużej:childcry:

 8. Slowa ze Parnasse dojzeje z czasem do walki lekkiej co pozowoli na ich walke bardzo mnie zaniepokoily w perspektywie dalszej sytyuacji kontraktowej

 9. Coś czuje że gamer wtopil się ponownie z tym ksw i teraz będzie tam siedział jak niewolnik do usranej śmierci obym się mylił bo ksw to nie jest miejsce dla mateusza

 10. A co jeśli sam Gamer ogarnoł że jeszcze mu do UFC daleko po wizycie w stanach?  Zarządał podwyżki i umowy na rok np. Już innej nie niewolniczej.

 11. Zwakował, ale lekko.

  Zwakował normalnie , ale mu je przyspawali . KSW chce złapać Gamera jak nie jedna małolata bogatego faceta . Na Dziecko :lesnarhappy:

  Wyobraźcie sobie że ktoś w UFC albo gdziekolwiek wakuje pas , a szef mu mówi że Cię poj*bało i nadal jesteś naszym mistrzem . A co to ku*wa Kriksos ? Te czasy Rzymu i aren już się skończyły , w Polsce niewolnictwo  jest nielegalne !

  Pozdrawiam i wzywam do opamiętania !

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.