pieprzyk-ronda-sherdog

(Fot. Sherdog.com)

Ronda Rousey (MMA 11-0) w jednym z epizodów programu Howarda Sterna kolejny raz w mocnych słowach wypowiedziała się na temat Cristiane „Cyborg” Justino (MMA 13-1):

Ona jest jednym z tych ludzi, którzy nie mają techniki – wszystko to sterydy i mięśnie. Jej technika jest po prostu do bani. […] Ona miała niedawno walkę w Muay Thai i padała na deski sześć razy. Jej szczęka nie jest odporna na ciosy.

Rousey uważa, że problemem nie jest to, że „Cyborg” nie chce zejść z wagą do jej dywizji, by w końcu z nią zawalczyć, tylko po prostu Cristiane się jej boi:

Oczywiście, że tak jest. To czego ona tak na prawdę chce, to odpowiedniej kasy, by móc za te pieniądze znieść porażkę.

Ronda wyznacza termin, który daje Justino na spełnienie jej warunków:

Ja i Cyborg – o tym się mówi od około trzech lat. Ma jeszcze dwa lata by poprawić umiejętności, dostać się do UFC i zawalczyć ze mną.

Brazylijka ostatnio podpisała kontrakt z Zuffą  – nie bezpośrednio z UFC. Jej debiut w największej organizacji MMA na świecie nie jest wcale przesądzony, gdyż umowa zawiera klauzulę o tym, że wpierw musi ona stoczyć pojedynek w limicie do 61 kilogramów na jednej z przyszłych gal Invicty. Justino na razie jest zobligowana do lipcowej obrony pasa dywizji piórkowej, a dopiero potem rozpocznie ona przygotowania do starcia w niższej kategorii wagowej. Jeżeli wszystko pomyślnie się ułoży, to kolejna walka z jej udziałem będzie miała miejsce już w oktagonie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.