Kharitonov.Interview

M-1 Global ogłosiło podpisanie 10-letniej umowy, na mocy której będzie mogło organizować gale w Chinach. Pierwsze wydarzenie z tego cyklu ma się odbyć 11 listopada w pekińskim MasterCard Center – hali mogącej pomieścić 18 tysięcy widzów. W walce wieczoru ma wystąpić Sergei Kharitonov, jego przeciwnik nie jest jeszcze znany.

Vadim Finkelstein, ogłaszając tę informację, powiedział:

To ważna sprawa dla M-1 i MMA, by móc organizować gale w Chinach. Planujemy wystawić kilku z najlepszych zawodników kategorii ciężkiej, w tym jednego z najlepszych rosyjskich wojowników – Sergeia Kharitonova, który na pewno zaprezentuje Rosję jako jedno z najsilniejszych państw w światowym MMA.

A sam Kharitonov dodał:

To wydarzenie jest dla mnie bardzo ważne. Jestem bardzo zadowolony, kiedy słyszę, że Vadim Finkelstein uważa mnie za elitarnego sportowca. Z radością przyjąłem propozycję walki i z radością ją zaakceptowałem.

33-letni Kharitonov walczył po raz ostatni w marcu tego roku w Rosji, wygrał przez TKO z Tylerem Eastem.

3 KOMENTARZE

  1. Kharitonov vs Grabowski/Tybura byłoby marzeniem. Choć Sergei dostanie pewnie jakiegoś Azjatę. 

  2. „Kharitonova, który na pewno zaprezentuje Rosję jako jedno z najsilniejszych państw w światowym MMA” Jeśli tak wygląda plan to zestawianie Sergieja z Grabowski/Tybura mogłoby go nieco popsuć

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.