Luke Rockhold, były mistrz wagi średniej UFC, nigdy nie ukrywał, że jego celem jest odzyskanie mistrzowskiego pasa. Po ostatnim zwycięstwie nad Davidem Branchem, zapowiedział, że zmierza w kierunku walki o tytuł. W najnowszym programie The MMA Hour, dodał również, że liczy na duże walki i duże pieniądze, a zapytany o ewentualne starcie z Yoelem Romero powiedział:

Interesuje mnie Whittaker. Chcę walki o pas. Wszystko zmierza w kierunku tytułu i pieniędzy. Chcę walk za duże pieniądze, po to tutaj jestem. Mam prawie 33 lata. Nie staję się młodszy i chcę sobie wszystko poukładać. Nie walczę o małe zmiany. Chcę zarabiać prawdziwe pieniądze i w tym kierunku zmierzam. Chcę mieć wyznaczoną drogę, ale z dwoma pasami w dywizji nie jest to łatwe. Nie ma sensu walczyć z kimkolwiek, zanim nie wyjaśni się sprawa pasów.

Rockhold został zapytany również o swoje potencjalne przejście do wagi półciężkiej.

Oczywiście najpierw chciałbym pozamykać swoje sprawy w wadze średniej. Myślę jednak o zmianie wagi od dłuższego czasu. Jestem bardziej dynamiczny, a cięcie wagi ma na mnie spory wpływ. Musi minąć nieco czasu zanim wracam do siebie po tym procesie. W wadze półciężkiej czuję się świetnie.

 

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.