Były zawodnik UFC, Luke Barnatt chciałby trzeciego pojedynku z Karolem Celińskim. Anglik w mediach społecznościowych zasugerował, że chciałby doprowadzić do trylogii z Polakiem na jednej z najbliższych gal ACA. Walka miałaby odbyć się na ACA 109, 20 sierpnia w Polsce.

Dotychczasowy bilans pojedynków obu panów to 1-1. Pierwsze starcie wygrał Polak przez jednogłośną decyzję sędziowską. W drugim pojedynku Barnatt udanie zrewanżował się rywalowi nokautując go w pierwszej rundzie.

Barnatt (15-8 MMA) w ostatniej walce na ACA 102 przegrał przez poddanie z Corym Hendricksem. 13 z 15 wygranych w karierze zawodnik zdobył przez skończenia przed czasem. W przeszłości mierzył się z m.in. Mamedem Khalidovem, Scottem Askhamem czy Mattią Schiavolin.

Celiński (17-9-1 MMA) w ostatnim pojedynku na ACA 105 musiał uznać wyższość Jewgienija Egemberdijewa. W ostatnim czasie Polak ma bilans 1-3. W karierze mierzył się z m.in. Tomaszem Narkunem, Michałem Fijałką, Vinnym Magalhãesem czy Vitalym Minakovem.

4 KOMENTARZE

  1. Nie grzeje mnie to ani trochę . Po co, na co, rewanże się robi na samej górze ew ze względu na kontrowersje. A tak :fjedzia:

  2. Nie grzeje mnie to ani trochę . Po co, na co, rewanże się robi na samej górze ew ze względu na kontrowersje. A tak :fjedzia:

    No trochę to szalone.

  3. Dla mnie zresztą Celiński pierwszą walkę na punkty też przegrał, a sama walka była nudna, więc niezbyt mnie to grzeje.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.