Max Holloway, były mistrz wagi piórkowej UFC, podczas gali UFC 300 zmierzy się z Justinem Gaethje. Były czempion jest zdania, że ich starcie będzie prawdziwą walką wieczoru dla fanów.

Podczas gali UFC 300, która odbędzie się 13 kwietnia w Las Vegas, Max Holloway stanie do walki z Justinem Gaethje. Na szali tego pojedynku będzie leżał pas BMF, specjalny tytułu dla „Największego skur**syna w MMA”, który dzierży dziś Gaethje. Gala UFC 300 nie ma jeszcze ogłoszonej walki wieczoru, ale Holloway jest zdania, że jego starcie z Gaethje jest tym, na które fani czekają. W rozmowie dla serwisu MMA Fighting powiedział:

Wiem, że oni nadal pracują nad walką wieczoru, ale gdy tylko ogłoszono moją walkę z Justinem, ludzie zaczęli nieco inaczej mówić o gali UFC 300. To wydarzenie zaczęło się im podobać. W większości nasze walki są odbierane przez fanów jako prawdziwe starcia wieczoru. Ludzie wiedzą czego mogą się po nas spodziewać, a ja nie mogę się doczekać, aby to fanom dać.

Max Holloway ma za sobą bogatą karierę w świecie MMA. Do tej pory stoczył już 32 pojedynki, z których 25 wygrał. W siedmiu musiał uznać wyższość rywali, ale nigdy nie został znokautowany. Holloway jest byłym mistrzem UFC wagi piórkowej. Tytuł tymczasowy zdobył w roku 2016, a w roku 2017 wywalczył pełnoprawny pas w starciu z Jose Aldo.

Justin Gaethje stoczył w klatce UFC dwanaście pojedynków i osiem z nich wygrał. Amerykanin w ostatnim starciu pokonał Dustina Poiriera, w przedostatnim boju pobił Rafaela Fizieva. Wcześniej Gaethje zawalczył o pas wagi lekkiej z Charlesem Oliveirą, ale został przez niego poddany w pierwszej rundzie pojedynku. Przed tą walką Justin pokonał na punkty Michaela Chandlera.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

3,001 komentarzy 3,079 polubień

Max Holloway, były mistrz wagi piórkowej UFC, podczas gali UFC 300 zmierzy się z Justinem Gaethje. Były czempion jest zdania, że ich starcie będzie prawdziwą walką wieczoru dla fanów. Podczas gali UFC 300, która odbędzie się 13 kwietnia w Las Vegas, Max Holloway stanie do walki z Justinem Gaethje. Na szali tego pojedynku będzie leżał […]

Odpowiedz polub

click to expand...