Jon Jones (MMA 25-1-1NC), mistrz wagi półciężkiej organizacji UFC, jest faworytem starcia z Domickiem Reyesem (MMA 12-0), do którego dojdzie podczas gali UFC 247. Szef UFC, Dana White, uważa jednak, że ludzie nie do końca rozumieją jak poważnym zagrożeniem dla Jonesa może być Reyes.

Zobacz również: Szef UFC: Jeśli Jones ponownie wygra, pokaże że jest jakimś wybrykiem natury

Problem z tą walką polega na tym, że ludzie nie wiedzą jak dobry naprawdę jest Dominick Reyes. On jest niepokonany, ale w praktyce ludzie za dobrze go nie znają. Zapewne byłoby inaczej, gdyby przed walką z Jonem miał kilka innych, bardzo eksponowanych walk. Wszystko jednak ułożyło się tak, a nie inaczej.

Szef UFC w rozmowie dla ESPN dodał też, że jeśli Jon Jones wygra, to będzie miał na swoim koncie kolejne niesamowite osiągnięcie.

Jeśli Jon Jones pobije Dominicka, to będzie coś niewiarygodnego. Gdy spojrzy się na tę walkę, to dla Jona Jonesa jest bardzo trudne zestawienie. Jego rywal jest młody, szybki i ma ciężkie ręce. Dysponuje świetnymi wysokimi kopnięciami. Nie wspomnę nawet o pewności siebie z jaką Reyes wychodzi do tej walki.

Pełną rozpiskę gali UFC 247, podczas której dojdzie do walki Jonesa z Reyesem można zobaczyć tutaj.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.