Sean O’Malley został bez rywala na UFC 264. Jak informuje Ariel Helwani, Louis Smolka wypadł z zestawienia z „Sugarem” przez nieznaną kontuzję. UFC nadal chce żeby O’Malley wystąpił na lipcowej gali, lecz nie wiadomo czy będą oni w stanie znaleźć rywala dla zawodnika. Gala odbędzie się 10 lipca w Las Vegas w T-Mobile Arena. Walką wieczoru jest trzecie starcie Dustina Poiriera z Conorem McGregorem.

O’Malley (MMA 13-1) to jeden z najbardziej popularnych zawodników MMA młodego pokolenia. Pod koniec marca tego roku wrócił na zwycięską ścieżkę po pierwszej porażce w karierze, w świetnym stylu nokautując Thomasa Almeidę. Był to dla niego powrót po przegranej z Marlonem Verą. Doznał wtedy kontuzji nogi, która uniemożliwiła mu walkę, a Ekwadorczyk wykorzystał ten fakt i dobił rywala ciosami w parterze. 10 z 13 wygranych w karierze „Sugar” zdobywał przez skończenia przed czasem. 26-latek aż 4 razy zdobywał bonusy po galach UFC.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Benny
Benny

Brutaal
Light Heavyweight

599 komentarzy 1,048 polubień

i tak to byłby raczej mismatch, Garbrandt na ig pisał że fight news coming soon czyli może już np wczoraj wiedzieli że Smolka wypadnie i się zgodził wejść na zastępstwo ale nie chciał ogłaszać bo nie było info jeszcze że Smolka wypadł

Odpowiedz polub

Avatar of Vvallachia
Vvallachia

UFC
Light Heavyweight

16,523 komentarzy 36,708 polubień

Niech mu dadzą chito po raz kolejny żeby wyjebać hype train po raz drugi :pociesznymirek:

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of Navio
Navio

Legacy FC
Middleweight

2,078 komentarzy 2,446 polubień

Szkoda bo chciałem zobaczyć gwałt na ćpunie.

Odpowiedz polub

Avatar of Siedem
Siedem

Kapitan Ulicy

18,603 komentarzy 49,050 polubień