Lorenz Larkin był jednym z najgłośniejszych transferów z UFC do Bellator MMA. Zawodnik kategorii półśredniej zdecydował się na przejście do organizacji Scotta Cokera. W tę sobotę zawalczy on z Dhiego Limą – stawką starcia będzie pas kategorii półśredniej federacji. Larkin w krótkim wywiadzie dla MMAjunkie wypowiedział się na temat różnic pomiędzy UFC, a Bellator MMA.

Nie mam żadnych uwag wobec Bellatora. Czuję, że oni więcej poświęcili na promocję mnie przy jednej walce niż UFC przez całą moją karierę. To trochę dziwne uczucie, ale teraz jestem naprawdę w świetnej sytuacji, nie zamieniłbym Bellator MMA na nic innego.

Oni po prostu pozwalają mi być sobą. Mogę nosić co chcę. Mogę być naturalny. Nie jestem tutaj żeby nosić jakieś mundurki szkolne.

Pełna rozpiska Bellator NYC dostępna jest TUTAJ.

16 KOMENTARZE

 1. Nie mam żadnych uwag wobec Bellatora. Czuję, że oni więcej poświęcili na promocję mnie przy jednej walce niż UFC przez całą moją karierę.

  I co w tym dziwnego? W UFC był jednym z wielu przeciętnych fighterów w dodatku z rekordem 5-5 w organizacji. Kto pcha promocję i kasę w gościa który ma tyle samo przegranych co zwycięstw? Ani jakiś medialny nie jest, ani nie wyróżnił się z tłumu. W Bellatorze jest jedną z gwiazd (inny poziom) to go promują. Teraz jak to piszę to uświadamiam sobie, że Rory to chyba każdego zawodnika z każdej dywizji tam zabije i będzie miał wszystkie pasy jakie są.

 2. I co w tym dziwnego? W UFC był jednym z wielu przeciętnych fighterów w dodatku z rekordem 5-5 w organizacji. Kto pcha promocję i kasę w gościa który ma tyle samo przegranych co zwycięstw? Ani jakiś medialny nie jest, ani nie wyróżnił się z tłumu. W Bellatorze jest jedną z gwiazd (inny poziom) to go promują. Teraz jak to piszę to uświadamiam sobie, że Rory to chyba każdego zawodnika z każdej dywizji tam zabije i będzie miał wszystkie pasy jakie są.

  Początki w UFC miał kiepskie, ale ostatnio wyniki go broniły. Nie pamiętam przebiegu tej wygranej przez decyzję z Masvidalem, ale Magny'ego to po prostu rozmontował.

 3. Początki w UFC miał kiepskie, ale ostatnio wyniki go broniły. Nie pamiętam przebiegu tej wygranej przez decyzję z Masvidalem, ale Magny'ego to po prostu rozmontował.

  Racja. No ale nie był jakimś medialnym super zawodnikiem pokroju Andersona Silvy czy kogoś innego, w kogo by pchali kupę forsy na promocję.

 4. Jakby poszedł do KSW to by mógł sobie nawet kosobud na plecach wyjebac. To dopiero wolność.

  Dziękuje za ten post

 5. I co w tym dziwnego? W UFC był jednym z wielu przeciętnych fighterów w dodatku z rekordem 5-5 w organizacji. Kto pcha promocję i kasę w gościa który ma tyle samo przegranych co zwycięstw? Ani jakiś medialny nie jest, ani nie wyróżnił się z tłumu. W Bellatorze jest jedną z gwiazd (inny poziom) to go promują. Teraz jak to piszę to uświadamiam sobie, że Rory to chyba każdego zawodnika z każdej dywizji tam zabije i będzie miał wszystkie pasy jakie są.

  to, że z Artemem Lobov, zwanym ruskim młotem sytuacja jest raczej podobna, a jest promowany. Może być jakiś słabiutki powód w postaci znajomości z irlandzkim hydraulikiem, ale to na pewno są teorie spiskowe zakompleksionych czy jak tam się teraz inteligentnych ludzi nazywa.

 6. to, że z Artemem Lobov, zwanym ruskim młotem sytuacja jest raczej podobna, a jest promowany. Może być jakiś słabiutki powód w postaci znajomości z irlandzkim hydraulikiem, ale to na pewno są teorie spiskowe zakompleksionych czy jak tam się teraz inteligentnych ludzi nazywa.

  To inna sytuacja, Artem jest twórcą słynnej stójkowej techniki zwanej "młotkiem Lobova". Za sam ten wyczyn należy się promocja:mamed:

 7. Jakby poszedł do KSW to by mógł sobie nawet kosobud na plecach wyjebac. To dopiero wolność.

  dobrze że to logo ma żółte tło – inne ciężko byłoby odczytać 🙂

 8. Larkin to chyba najwieksza strata UFC, o ile nudnego Roryego, Badera, Davisa czy Bensona da sie zrozumiec to Larkina juz ciezko, bo byl blisko walki o pas i dawal zajebiste walki

 9. Oni po prostu pozwalają mi być sobą. Mogę nosić co chcę. Mogę być naturalny.

  Pierdlowe ciuchy…? Zawsze na propsie!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.