Jan Błachowicz jest gotów do powrotu na matę i przygotowań do kolejnej walki. Problem z łokciem, który doskwierał byłemu mistrzowi, został rozwiązany.

Jan Błachowicz wrócił do pełnej sprawności po operacji łokcia, którą przeszedł jakiś czas temu. Po zabiegu Polak trenował np. jeżdżąc na rowerze. Nie wchodził jednak na matę i nie obciążał ręki. Teraz Jan poinformował, że z łokciem wszystko jest już dobrze.

Łokieć wyleczony. Jestem gotów stawić czoła kolejnemu wyzwaniu.

Legendarna polska siła wróciła!

Niedawno Jan zapowiedział, że chciałby na przełomie roku powrócić do klatki, a jako rywala wskazał Anthony’ego Smitha. Błachowicz rywalizuje w najważniejszym oktagonie świata od roku 2014. Pas amerykańskiej organizacji zdobył w roku 2020 pokonując Dominicka Reyesa. W kolejnej walce obronił tytuł przeciwko Israelowi Adesanyi, a następnie utracił pas w boju z Gloverem Teixeirą. Po tym starciu Polak pokonał Aleksandara Rakicia, a w grudniu zeszłego roku walczył ponownie o pas, ale zremisował w pojedynku z Magomedem Ankalaevem. W tym roku Jan starł się z Alexem Pereirą, ale przegrał z nim na punkty.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

MMARocks.pl

Cohones4Life

2,867 komentarzy 2,863 polubień

Jan Błachowicz jest gotów do powrotu na matę i przygotowań do kolejnej walki. Problem z łokciem, który doskwierał byłemu mistrzowi, został rozwiązany. Jan Błachowicz wrócił do pełnej sprawności po operacji łokcia, którą przeszedł jakiś czas temu. Po zabiegu Polak trenował np. jeżdżąc na rowerze. Nie wchodził jednak na matę i nie obciążał ręki. Teraz Jan […]

Odpowiedz polub

click to expand...