marcin tybura

Marcin Tybura szykuje się do walki z Blogoyem Ivanovem i liczy na to, że uda mu się go skończyć przed czasem.

Podczas gali UFC Fight Night, która odbędzie się 4 lutego w Las Vegas, Marcin Tybura zmierzy się z Blogoyem Ivanovem. Polak przebywa w Las Vegas, gdzie wraz ze swoim sztabem szkoleniowym czeka na pojedynek. W rozmowie z Patrykiem Prokulskim dla TVP Sport Marcin powiedział, co przyszykował na starcie z Ivanovem.

Konkretów może nie zdradzę, ale do tej walki uruchomiliśmy mocno nogi, że mam w arsenale wszystkie kopnięcia. Jeśli będę widział i czuł, że mogę czegoś użyć, to mogę zaatakować praktycznie każdym rodzajem. Bazujemy jednak mocno na tym, żeby to samo wychodziło w walce, żeby nie kopać na siłę i bezsensownie. Chodzi o odpowiednią reakcję i oszukiwanie rywala. Potwierdzam, że plan na walkę zakłada kopnięcia.

Marcin powiedział również, że liczy na wygraną przed czasem.

Mocno wierzę w swoją kondycję. Wydaje mi się, jest ona lepsza niż u większości zawodników wagi ciężkiej. (…) Staram się nie bazować na tym, że on jest nie do skończenia, tylko że to możliwe. Liczę, że go zmęczę i skończę przed czasem.

W ostatnim pojedynku, do którego doszło w sierpniu 2022 roku, Marcin Tybura zmierzył się z niepokonanym Alexandrem Romanovem. Starcie rozegrało się na pełnym dystansie, a sędziowie zwycięzcą wskazali Marcina.

Zwycięstwem nad Romanovem Marcin odbił się po przegranej z Alexandrem Volkovem z października 2021 roku. Marcin walczy dla UFC roku 2016. W najważniejszym oktagonie świata stoczył szesnaście pojedynków i dziesięć razy wygrał. Umiejętnościom Marcina ulegli tacy rywale jak: Sergey Spivak, Maxim Grishin, Ben Rothwell czy Greg Hardy.

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

12 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of AndJusticeForAll
AndJusticeForAll

Loża Szyderców

5,745 komentarzy 42,659 polubień

Legendary Polish Cardio :cmgkeepgoing: A nie, czekaj...

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of BogdanJanusz
BogdanJanusz

UFC
Middleweight

12,906 komentarzy 99,377 polubień

Na to licze byczku :bleed:

Odpowiedz 1 Like

m
miszaa

M-1 Global
Lightweight

3,694 komentarzy 7,975 polubień

Wygrywaj Marcin i żeby to była prawda z tą kondycją

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of lemmy
lemmy

PRIDE FC
Lightweight

6,357 komentarzy 21,360 polubień

Marcin niezmiennie mi imponuje tym jak pewnie, i jak długo utrzymuje się w UFC. Widać ciągłą pracę i rozwój, Mam nadzieję, że wygra.

Odpowiedz 7 polubień

Avatar of PaulPGR
PaulPGR

UFC
Middleweight

11,827 komentarzy 48,148 polubień

Marcin tylko nie męcz jak z Wołkowem bo znowu przejebiesz walkę której nie dało się przegrać i przypominam, kto o 7:00 nie będzie przed TV ten jest :beta: nie fan MMA.

Odpowiedz 5 polubień

Avatar of zielony666
zielony666

Vale Tudo
Open

22,693 komentarzy 93,908 polubień

Trener Andrzej kazał Tyburowi powiększać płaszcz mięsniowy a ten go oszukiwał i biegał o 5 rano jak Pudzinator robiąc cardio.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of jd0490
jd0490

UFC
Light Heavyweight

15,855 komentarzy 40,164 polubień

Trener Andrzej kazał Tyburowi powiększać płaszcz mięsniowy a ten go oszukiwał i biegał o 5 rano jak Pudzinator robiąc cardio.

Oby nie…
Ostatnia walka z Mamedem i te cardio a idź pan w chuj

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Bolesław
Bolesław

M-1 Global
Welterweight

3,716 komentarzy 7,566 polubień

Oby tak było jedziesz Marcin

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Komentator Internetu
Komentator Internetu

PRIDE FC
Middleweight

6,868 komentarzy 15,401 polubień

No i oby tak się stało Tybur :frankapprove: .

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Siwy25_1
Siwy25_1

UFC
Middleweight

12,348 komentarzy 83,874 polubień

Trener Andrzej kazał Tyburowi powiększać płaszcz mięsniowy a ten go oszukiwał i biegał o 5 rano jak Pudzinator robiąc cardio.

Jak trener Andrzej dobrze dociążył to easy money Tybur.

Odpowiedz 2 polubień

m
miszaa

M-1 Global
Lightweight

3,694 komentarzy 7,975 polubień

Jak trener Andrzej dobrze dociążył to easy money Tybur.

Z cały szacunkiem do dociażeń trenera Andrzeja, ale bardzo dobrze dociążać, to mogą tylko dwa duże chłopy po 90kg.

Odpowiedz 4 polubień

G
Guest

Czyli na konto Marcina wpadnie ładny nokaut przez jakiś spinning hook kick:frankapprove:

Odpowiedz polub