Billy Quarantillo liczy na to, że uda mu się w spektakularnym stylu pokonać Edsona Barbozę i dzięki temu zyska większą rozpoznawalność.

W drugiej walce wieczoru gali UFC on ESPN 44: Holloway vs Allen dojdzie do pojedynku Edsona Barbozy z Billym Quarantillo. Quarantillo w ostatniej walce pokonał Alexandra Hernandeza i teraz liczy na kolejną wygraną, która może zaprowadzić go do rankingu wagi piórkowej UFC. W rozmowie dla Just Scrap Radio Qarantillo powiedział:

Barboza jest legendą tego sportu. To zwariowane, jak różnie drogi życiowe mogą się przecinać. On nadal jest w rankingu wagi piórkowej, walczył z największymi w tym sporcie. Teraz kolej na mnie.

Quarantillo dodał też, że liczy na spektakularną wygraną.

W każdej walce nastawiam się na to, aby wygrać przed czasem. Właśnie takie skończenia mogą pchnąć mnie na wyższy poziom w UFC. Nie wchodzę do klatki po to, żeby wygrywać decyzjami. Liczę na spektakularne skończenie, na wielki nokaut, coś co rozejdzie się viralowo po sieci i sprawi, że stanę się bardziej rozpoznawalny.

Billy Quarantillo walczy dla UFC od 2019 roku. Do organizacji dostał się z programu Dana White’s Contender Series. W oktagonie stoczył siedem pojedynków, z których pięć wygrał.
Na swoim zawodowym koncie ma siedemnaście wygranych i trzynaście skończeń przed czasem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Avatar of WaszkaOG
WaszkaOG

EFC Africa
Heavyweight

3,029 komentarzy 9,451 polubień

Jest potencjał na jedną z najlepszych walk roku.

Odpowiedz polub