Francis Ngannou liczy na to, że wróci do walczenia w połowie tego roku i najpewniej zadebiutuje w bokserskim ringu.

Po rozstaniu z organizacją UFC Francis Ngannou, były mistrz wagi ciężkiej, szuka dla siebie nowego miejsca w świecie sportów walki. W programie The MMA Hour przybliżył nieco swoje plany z tym związane.

Mam nadzieję, że najpóźniej wrócę w okolicach lipca. Liczę na dwie walki w tym roku. Moje przeczucie mówi mi, że to będzie boks. Nie wiem jeszcze gdzie, ale niedługo się dowiem, właśnie nad tym pracujemy. Teraz możemy spokojnie skupić się na rozmowach.

Ngannou powiedział również z kim chciałby się zmierzyć ze świata boksu.

Może być starcie z Tysonem Furym. Nie mam problemu z tym, żeby np. boksować w czterouncjowych rękawicach, może w klatce, coś wymyślimy. Tyson Fury lub Anthony Joshua.

O potencjalnej walce w boksie Francisa Ngannou mówiło się od dawna. Ngannou był jednak blokowany w tym zakresie przez kontrakt z UFC. Jednym z warunków dalszej współpracy z amerykańską marką miała być właśnie możliwość toczenia pojedynków w ringu.

Francis Ngannou cała czas wraca do formy po operacji kolana, którą przeszedł po ostatniej walce. Ngannou pozostaje niepokonany od roku 2018. W tym czasie wygrał sześć pojedynków i zdobył mistrzowski tytuł wagi ciężkiej. W ostatnim boju dla UFC pokonał Ciryla Gane.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

17 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

GSPG

Brutaal
Light Heavyweight

598 komentarzy 1,449 polubień

Fury cię zabije :fjedzia: Dawać Fury vs Usyk, a nie jakieś missmatche :matt:

Odpowiedz 16 polubień

kovalek2

ONE FC
Heavyweight

2,559 komentarzy 4,973 polubień

Cos czuje ze skonczy sie na 0 walk w tym roku

Odpowiedz 27 polubień

F
Faryzejusz

Legacy FC
Welterweight

2,029 komentarzy 3,575 polubień

Dajcie już spokój z postami o tym tumanie. I tak wiadomo , że do żadnej z tych walk nie dojdzie a on nie zarobi pożądanej przez siebie kasy. Skończy się na walkach na gołe pięści za 10k i tyle.

Odpowiedz 8 polubień

BogdanJanusz

M-1 Global
Middleweight

3,756 komentarzy 11,691 polubień

Fury ma Cie :gdzie:
Jesteś w dupie jak UFC kiedy robi gale w ten sam dzień co KSW.

Odpowiedz 11 polubień

mistrz-Oogway

Jungle Fight
Featherweight

243 komentarzy 902 polubień

Nic dziwnego, że negocjacje nie doszły do skutku jak mbubu serio myśli, że Fury albo Joshua z nim zawalczą w boksie albo "Może w klatce" :D

Odpowiedz 9 polubień

Michael Angelo

Jungle Fight
Bantamweight

216 komentarzy 1,220 polubień

Franek pewnie mówi że, będzie walczył z Furym lub AJ tak jakby on mówi i tak ma być a oni nie mają nic do gadania tylko mają walczyć z nim. Typ myśli "o Conor zrobił walkę w boksie i zgarnął miliony to ja też tak zrobię"

Odpowiedz 10 polubień

Logan_

Oplot Challenge
Heavyweight

187 komentarzy 787 polubień

Rozumiem, że w boksie również musi mieć prawnika, ubezpieczenie, swoich sponsorów i ponad 8 baniek? Jaki to jest dzban to szkoda strzępić ryja.

Odpowiedz 11 polubień

Komentator Internetu

Bellator
Heavyweight

4,761 komentarzy 9,248 polubień

Szkoda gadać on naprawdę sobie ubzdurał, że jest niewiadomo jaką gwiazdą. Myśli, że wszyscy tylko czekają na walkę z nim, a fakt jest taki że i Fury i Joshua mogliby sobie go kupić całego i to za drobne.

Odpowiedz 3 polubień

Mmayhem

KSW
Lightweight

5,212 komentarzy 16,307 polubień

Tyson Fury lub Anthony Joshua.

:mjsmile:

Odpowiedz polub

Kraver

KSW
Featherweight

5,006 komentarzy 12,625 polubień
Kadczers

WSOF
Light Heavyweight

3,470 komentarzy 2,715 polubień

A moje przeczucie mówi , że to będą senegalskie zapasy w oborniku przy rozpalonym ognisku i tybetańskiej muzyce , do wygrania 8 skrzynek melonów :boystop:

Odpowiedz 1 Like

Uller

ONE FC
Lightweight

2,370 komentarzy 11,216 polubień

Dzban nie rozumie, że Floyd był na emeryturze jak walczył z Conorem. Piesciarze, których wymienia mają na ten moment swoje zobowiązania kontraktowe i nikt nie będzie się w super fighty bawił. Makumbu jest zbyt mało medialny żeby np. Fury oddał pasy mistrzowskie i zaczął się w walki emerytalne bawić. W najlepszym razie Franciszek dostanie jakiegoś niżej notowanego pięściarza za pieniądze porównywalne w UFC i mało tego będzie to jednorazowy zarobek.

Odpowiedz 5 polubień

dssport

KSW
Heavyweight

6,088 komentarzy 6,124 polubień

Nic dziwnego, że negocjacje nie doszły do skutku jak mbubu serio myśli, że Fury albo Joshua z nim zawalczą w boksie albo "Może w klatce" :D

Z tym "myśli" to nie przesadzaj.

Odpowiedz 2 polubień

ninja

UFC
Middleweight

11,214 komentarzy 17,442 polubień

Rozumiem, że w boksie również musi mieć prawnika, ubezpieczenie, swoich sponsorów i ponad 8 baniek? Jaki to jest dzban to szkoda strzępić ryja.

Tam już nie, bo weźmie sobie czarnego promotora i nie będzie już uciskany przez złego białego Dejnę Łajta. Bambus logic.

Odpowiedz polub

Janusz Sram

ONE FC
Heavyweight

2,596 komentarzy 3,621 polubień

Dawać go z Mariuszem Wachem zobaczymy coś jest warty w boksie.

Odpowiedz polub

Malkontent

Legacy FC
Lightweight

1,962 komentarzy 3,505 polubień

Tyson Fury lub Anthony Joshua.

Może jeszcze kurwa frytki do tego?
Spadając z bambusa musiał przywalić głową. No ale cóż, tak to jest, UFC NAPRAWDĘ skrzywdziło Francisa. Dając mu miliony i rozgłos sprawiło, że totalnie mu odjebało. Nigdy nie nauczył się i nie nauczy już wartości pieniądza, nie potrafi normalnie żyć, a teraz przez nich w ogóle odleciał do jakiejś fantasylandii. Po wiele miesięcy z rzędu publicznie płacze, że nie ma za co żyć, a jednocześnie regularnie odrzuca oferty walk za miliony.
Wiedziałem, że to się tak skończy.
Czarkę goryczy przelał ten jego menago, którego wziął tylko dlatego, że jest czarny. I jego główną zasługą w portfolio jest to, że był pierwszym czarnym uczestnikiem reality show dla menadżerów.
SERIO.
#niggalogic

P.S. dodam tylko, że statystyki w NBA sprzed iluś lat były takie, że 9/10 byłych zawodników zarabiających miliony/dziesiątki milionów w sezonie już po paru latach po zakończeniu kariery było bankrutami. Problem był bardzo poważny, dla ligi wizerunkowy. Kluby zaczęły zatrudniać doradców finansowych i edukatorów, żeby za ciężkie pieniądze uczyli podstaw ekonomii tych debili oraz inwestowali ich pieniądze za nich, wydzielając im niejako tylko hajsy na bieżące wydatki i nie pozwalając im wszystkich przepalić.

Dawać go z Mariuszem Wachem zobaczymy coś jest warty w boksie.

nie jest i wszyscy o tym od dawna doskonale wiemy!
No chyba, że mówisz o Nyganu, to rzeczywiście zobaczymy :D

Odpowiedz polub

click to expand...
Joker

Oplot Challenge
Light Heavyweight

126 komentarzy 188 polubień

Jedyne interesujące starcie w boksie z udziałem Ngannou byłoby z Wilderem.

Odpowiedz polub