liam_mcgeary_pas

(Fot. Dave Mandel/Sherdog.com)

Świeżo koronowany mistrz Bellatora w wadze półciężkiej, Liam McGeary (MMA 10 – 0) przedłużył swój kontrakt z organizacją. Brytyjczyk przez najbliższych kilka lat będzie jedną z twarzy federacji. Wczoraj wydał on poniższe oświadczenie:

Jestem bardzo podekscytowany podpisaniem przedłużenia kontraktu z Bellatorem. Wiem, że jako mistrz znajduje się na celowniku wielu zawodników, lecz nigdy nie unikałem walki. Wszystko mi jedno, kogo do walki z mną wyznaczy szef Bellatora, Scott Coker. Dla mnie ich imiona mogłyby być zapisane w ten sposób: Zwycięstwo numer 11. Jestem bardzo zadowolony z tego, że przez następnefl lata będę kontynuował współpracę z Cokerem oraz Spike TV.

Istnieje spora szansa, że kolejnym przeciwnikiem Liama będzie członek galerii sław, oraz były mistrz wagi półciężkiej organizacji UFC – Tito Ortiz (MMA 18 – 11 – 1). Na razie jednak McGeary’ego czeka prezentacja nowego pasa. Dzięki wygranej z Emanuelem Newtonem (MMA 25 – 8 – 1) został on pierwszym brytyjskim mistrzem jednej z większych organizacji MMA. Jego bilans w Bellatorze to siedem wygranych, z czego sześć walk kończył już w pierwszej rundzie.

18 KOMENTARZE

 1. Nilg

  Wygrana nad ćpunem i koksiarzem Newtonem nie powinna się liczyć w ogóle jako walka MMA !!!

  Newton był łapany na dopingu ?

 2. Czy kilka osób na tym forum jest takimi zajebistymi ignorantami czy debilami, że nie odróżnia MJ od koksu jednego czy drugiego. O ile w jednym przypadku jeszcze mogę się zgodzić w jakimś stopniu, to w drugim to jest niedorzeczność

 3. Bellatora może i tak, szkoda jednak,że nieprędko go zobaczymy w UFC. Byłoby tam kilka ciekawych starć dla niego.

 4. Bellatora może i tak, szkoda jednak,że nieprędko go zobaczymy w UFC. Byłoby tam kilka ciekawych starć dla niego.

 5. Shajs

  Bellatora może i tak, szkoda jednak,że nieprędko go zobaczymy w UFC. Byłoby tam kilka ciekawych starć dla niego.

  Prawda,w UFC byłoby wiele ciekawych starć.

 6. Shajs

  Bellatora może i tak, szkoda jednak,że nieprędko go zobaczymy w UFC. Byłoby tam kilka ciekawych starć dla niego.

  Prawda,w UFC byłoby wiele ciekawych starć.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.