KSW 30 Kleber Koike Erbst

Jak informowaliśmy wczoraj, Leszek Krakowski wystąpi na gali KSW 36 w nowej kategorii wagowej. Dzisiaj poznaliśmy rywala niepokonanego Polaka – będzie to niebezpieczny Kleber Koike Erbst, który powróci do KSW po występach na galach Pancrase czy Rebel FC.

Na gali KSW 36 zobaczymy również występ Ariane Lipski (7-3 MMA), jednakże nie znamy jeszcze nazwiska rywalki młodej Brazylijki. Lipski na KSW 33 pokazała próbkę swoich umiejętności pokonując Katarzynę Lubońską w drugiej rundzie pojedynku. W swoim ostatnim występie w MMA zwyciężyła ona na gali Imortal FC, także przez nokaut w drugiej rundzie.

Leszek Krakowski (10-0 MMA) w swojej ostatniej walce wygrał z doświadczonym Andre Winnerem na KSW 32 w Londynie przez jednogłośną decyzję. Polak może pochwalić się nieskalanym porażką bilansem, z czego aż 5 wygranych zdobywał nokautując rywali.

Kleber Koike Erbst (20-4 MMA) szturmem wdarł się do polskiej organizacji pokonując  Anzora Azhieva przez duszenie trójkątne na gali KSW 30. Po tym występie dołożył on 2 wygrane poza organizacją, co dało mu szansę walki o pas mistrzowski KSW z Arturem Sowińskim. Jednakże, na KSW 33 to Polak był górą, który pokonał Japończyka przez jednogłośną decyzję sędziowską. Erbst po przegranej z „Kornikiem” wygrał 2 kolejne pojedynki poddając obu rywali w 3 rundzie.

2 KOMENTARZE

  1. Dawać Lipski vs Faria, to byłoby coś. Generalnie jestem zadowolony z tej karty.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.