Brock Lesnar i Dana White

O ewentualnym powrocie Brocka Lesnara do UFC mówiło przez długi czas i chociaż na horyzoncie pojawiała się walka o pas wagi ciężkiej, ostatecznie Lesnar nie zdecydował się na ponowne wejście do oktagonu. Powrót Lesnara do UFC na pewno przyniósłby organizacji ogromne pieniądze. W rozmowie dla ESPN, Dana White, szef UFC powiedział jednak, że nie był niezadowolony z decyzji Brocka.

Nie byłem wkurzony na jego decyzję. Brock miał swój świetny okres w UFC, to był wspaniały czas.

Dana White dodał też, że powrót nie ma sensu, gdy zawodnik nie angażuje się w niego w całości.

Żeby walczyć w tym biznesie, trzeba mu się poświecić w 100 procentach. Trzeba być w całości zaangażowanym. Brock nie czuł teraz już tego w taki sposób, podjął więc dobrą decyzję.

Warto przypomnieć, że w kontekście powrotu Brocka Lesnara mówiło się również o braku porozumienia UFC z zawodnikiem w kwestiach finansowych. Szef UFC zaprzeczał jednak tym doniesieniom, chociaż później przyznał, że Lesnar dostał lepszą ofertę z rynku.

12 KOMENTARZE

  1. Cromier do swojego legasi potrzebował pana nożyka na klacie, Brock mógł ewentualnie tylko dobrze zarobić, widocznie kasa nie była aż tak dobra, mordy szkoda, trzeba by było się pewnie też oczyścić conieco :jjsmile:

  2. Brock jest obecnie Panem Money in the bank i nawet nie mysli o jakimś tam UFC. Tylko prawdziwa rywalizacja o najwyższe cele #F5 #GermanSuplex

  3. Powrót nie ma sensu, gdy zawodnik nie angażuje się w niego w całości. Trzeba być w całości zaangażowanym.

    W WWE też ma opinię part-timera :lesnarhappy:

  4. Znaczy się łysego chuj strzelił jak Lesnar odmówił walki.

    Haha, dokładnie. Dlatego te subtelne szpilki między wierszami: "Brock miał już swój świetny okres" – w domyśle, że teraz byłoby gorzej, więc podjął dobrą decyzję. Albo: "Żeby walczyć, trzeba się w 100% poświęcić" – czyli Brock by nie powalczył w czołówce, skoro nie jest w całości zaangażowy. I to wszystko prawda – z wyjątkiem tego, że Łysy nie był wkurony – bo w rzeczywistości szlag go jasny pierdolnął, ale przecież się kurwa nie przyzna reptilianin.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.