12093460_1686526824942750_1876993863_n

Leslie Smith już oktagonie w mocnych słowach krytykowała zbyt szybkie według niej przerwanie przez sędziego walki z Cris „Cyborg”. Zawodniczka krytykę pracy sędziego ringowego postanowiła kontynuować w mediach społecznościowych:

„Jestem wkurzona na to przerwanie walki. Tego samego dnia, w tej samej klatce innym zawodnikom pozwolono walczyć dłużej w podobnej sytuacji. To tylko pokazuje, że moja walka była po ch$(#@ … Chcę ponownie z nią walczyć, jak najszybciej, tylko że tym razem z prawdziwym sędzią jakim jest np. Herb Dean.”

View this post on Instagram

#angry

A post shared by Leslie (@lesliesmithmma) on

41 KOMENTARZE

 1. Rozumiem Jej frustrację. Dojdzie do siebie,przemyśli i podziekuje.
  Fajna z ryja,szkoda by Jej było :werdum:

 2. Ja pierdziele … Przecież jak dłużej by puścili to Santosowa by jej Tatara z ryja zrobiła ….

 3. Jak jej ucho urwało to też miała pretensje. Ego jej nie pozwala przyznać się do porażki to sobie wymyśla wymówki. To zwalanie winy na sędziego to dosyć powszechna sprawa w mma.

 4. Może i mógł to puścić dalej. Teraz tak patrze na to drugi raz i w sumie może trochę racji ma. Tylko należy się zastanowić co by to zmieniło. Raczej tylko minutę, w której by przegrała, bo wątpię, żeby się wybroniła.

 5. Ta babka taki trochę żeński tymek świątek, po akcji z oderwanym uchem to widać było że babka ma trochę nierówno w głowie. Walka może i za wcześnie przerwana, ale no już po minucie zdeformowaną twarz miała, to co by było po całej rundzie, pewnie by dochodziła do siebie z 3 lata.

 6. O tym jak wielka jest różnica między męskim a żeńskim MMA, świadczy idealnie ten pojedynek. Już po kilku ciosach widać było różnicę, ciosy Leslie mógłbym brać co rano na twarz jako formę pobudki, natomiast ciosy Cris pewnie by mnie znokautowały. To idealnie pokazuje, że wystarczy jeden facet w żeńskim MMA, by z łatwością zdobyć tytuł.

 7. Cloud

  O tym jak wielka jest różnica między męskim a żeńskim MMA, świadczy idealnie ten pojedynek. Już po kilku ciosach widać było różnicę, ciosy Leslie mógłbym brać co rano na twarz jako formę pobudki, natomiast ciosy Cris pewnie by mnie znokautowały. To idealnie pokazuje, że wystarczy jeden facet w żeńskim MMA, by z łatwością zdobyć tytuł.

  [​IMG]

 8. Powinna podziękować, że dzięki sędziemu nie musi jeść teraz przez słomkę. Mądra i słuszna decyzja, bo to i tak by się tak skończyło.

 9. No dobra, trochę troll bo i Cris nie jest też przedstawicielką męskiego MMA :crazy: Ale sam widzisz, przyszła baba, która bije się jak chłop i koniec – cała dywizja jej 😀

 10. Chcesz Herba kobieto? Jakby to sędziował Herb Dean i pozwoliłby Santosowej na to na co pozwolił Rockholdowi w walce z Weidmanem to Leslie raczej by tego posta dzisiaj nie napisała.

 11. Może sobie do związków zawodowych UFC się zgłosić z interwencją. ..
  A co do Cyborga to już mnie te egzekucje nie bawią nawet. To takie samo pójście na łatwiznę jak łowienie ryb prądem albo Floyd wyzywający CMG na pojedynek bokserski.

 12. respect

  Chcesz Herba kobieto? Jakby to sędziował Herb Dean i pozwoliłby Santosowej na to na co pozwolił Rockholdowi w walce z Weidmanem to Leslie raczej by tego posta dzisiaj nie napisała.

  A co jakby to był ten Herb

  Spoiler
 13. MysticBęben

  A co jakby to był ten Herb

  Spoiler

  No to przerwał by tak samo jak ten wczorajszy. Albo szybciej.

 14. Cloud

  No dobra, trochę troll bo i Cris nie jest też przedstawicielką męskiego MMA :crazy: Ale sam widzisz, przyszła baba, która bije się jak chłop i koniec – cała dywizja jej 😀

  Jak na komunii ? Popili ? pojedli ?

 15. Laikike1

  Jaki przystojny młody chłopczyk. Nasz Mateusz Najlepszy !

  Tamten Mateusz to już nie ten sam Mateusz. Cyborg zabójca, dawać ją z tą Rademine czy jak jej tam.

 16. Prawda jest taka, że faktycznie paru facetom pozwolili wczoraj/dzisiaj dłużej walczyć. Niektórym za długo. Tutaj przerwanie było pare ciosów za szybko i od razu po zakończeniu walki przeszło mi przez myśl, że to tylko dlatego, że w oktagonie były kobiety. Wiadomo oczywiście, że wyniku by to nie zmieniło.

 17. Prawda jest taka, że faktycznie paru facetom pozwolili wczoraj/dzisiaj dłużej walczyć. Niektórym za długo. Tutaj przerwanie było pare ciosów za szybko i od razu po zakończeniu walki przeszło mi przez myśl, że to tylko dlatego, że w oktagonie były kobiety. Wiadomo oczywiście, że wyniku by to nie zmieniło.

 18. Ma chłopaka albo męża? Pewnie tam posypał sędziemu przed walką do kieszeni – "Weź tam szybko wiesz. Baba moja. Niech wygląda, jeszcze bym dzieci chciał mieć."

 19. Ma chłopaka albo męża? Pewnie tam posypał sędziemu przed walką do kieszeni – "Weź tam szybko wiesz. Baba moja. Niech wygląda, jeszcze bym dzieci chciał mieć."

 20. Ahahaha. Jakby sędzią tej walki był Herb, to Lesli jabłko wpierdalała by przez słomkę. Boże, jaka niewdzięczna bicz.

 21. Ahahaha. Jakby sędzią tej walki był Herb, to Lesli jabłko wpierdalała by przez słomkę. Boże, jaka niewdzięczna bicz.

 22. Arlovski

  Ahahaha. Jakby sędzią tej walki był Herb,, to Lesli jabłko by wpierdalała przez słomkę. Boże, jaka niewdzięczna bicz.

  … a chłop by musiał tabsy od Pająka brać żeby co z tego związku jeszcze było.

 23. Arlovski

  Ahahaha. Jakby sędzią tej walki był Herb,, to Lesli jabłko by wpierdalała przez słomkę. Boże, jaka niewdzięczna bicz.

  … a chłop by musiał tabsy od Pająka brać żeby co z tego związku jeszcze było.

 24. Ciekawe jaką by miała minę jak by UFC ogłosiło ten rewanż:crazy: , chyba by się dziewczyna popłakała.

 25. Ciekawe jaką by miała minę jak by UFC ogłosiło ten rewanż:crazy: , chyba by się dziewczyna popłakała.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.