Darren Till i Robbie Lawler walka ufc
Darren Till i Robbie Lawler

Robbie Lawler (MMA 28-14) , który w swoim ostatnim boju został w spektakularny sposób pokonany przez Colby’ego Covingtona (MMA 15-1), ma aktualnie na swoim koncie trzy przegrane z rzędu. Na razie nie wiadomo z kim i kiedy ponownie pojawi się w klatce, ale Michael Bisping ma pewien pomysł na rywala dla Lawlera, o czym powiedział w swoim podcaście.

Zastanawiałem się nad tym kto powinien zawalczyć teraz z Robbiem Lawlerem i idealnym kandydatem jest Darren Till. On będzie potrzebował teraz jakiegoś starcia, a jest po dwóch przegranych z rzędu. Robbie jest po trzech. Myślę, że to dobre zestawienie dla nich obu, a na pewno dla Darrena.

Bisping dodał również, że obaj zawodnicy zagwarantowaliby świetne, stójkowe starcie.

Moim zdaniem to byłaby świetna walka i świetne zestawienia. Obaj do siebie dobrze pasują.
Żaden z nich nie szuka sprowadzeń. Obaj dobrze biją się w stójce. Obaj są też dużymi nazwiskami w swojej wadze. Wszystko więc pasuje.

Warto przypomnieć, że Darren Till (MMA 17-2-1) już kiedyś był chętny na starcie z Lawlerem i chciał wejść do pojedynku z nim za kontuzjowanego Tyrona Woodleya.

2 KOMENTARZE

  1. Teraz to każdy chce się bić z Lawlerem bo maja świadomość ze można na jego za związku jeszcze coś ugrać A Lawler powinien albo ostrożniej dobierać przeciwników albo lepiej się przygotowywać bo zalicza solidny zjazd

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.