Volkan Oezdemir, który podczas gali UFC Fight Night 109 błyskawicznie znokautował Mishę Cirkunova i już niedługo spotka się w oktagonie z Jimim Manuwą, liczy że pokonanie Anglika może otworzyć mu drogę do starcia mistrzowskiego. W rozmowie z serwisem MMA Fighting Oezdemir powiedział:

To musi być jakiś ładny nokaut albo jakieś dobre przerwanie. Uważam, że to może mi potencjalnie otworzyć drogę do walki o pas.

Oezdemir w żaden sposób nie lekceważy Jimiego Manuwy, ale jest pewny swego przed zbliżającym się pojedynkiem.

Oczywiście Manuwa to naprawdę niebezpieczny zawodnik i dobry fighter, dlatego jest numerem 2. Ja jednak jestem pewny swoich umiejętności i wiem, co zamierzam mu zrobić. Jedyne o czym myślę i co chce zrobić, to znokautować go.

Volkan, myśląc o pojedynku mistrzowskim, dodał jednak, że zdaje sobie sprawę, iż najprawdopodobniej to Alexander Gustaffson ma aktualnie większe szanse na walkę o pas.

Aktualnie to Gustafsson ma prawdopodobnie większą szanse na to, po tak dobrym występie i walce z Gloverem Teixeirą.

Do starcia Oezdermi z Manuwą dojdzie 29 lipca podczas gali UFC 214.

2 KOMENTARZE

  1. Kto z was oglądał jego walke z OSP którą dostał od sędziów i gdzie imo dostał i to klarownie a z Mishą dobry cios w momencie gdy ulomek mial glowe przy siatce ja tam hajpu nie kupuje jak pokona Manuwe to uwierze

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.