mamed khalidov anderson silva

Po tym jak legendarny Anderson Silva rozstał się z organizacją UFC z rynku nie popłynęły oferty współpracy dla Brazylijczyka. Szefowie różnych organizacji MMA na świecie potwierdzili gremialnie, że nie są zainteresowani usługami tego zawodnika. Wygląda jednak na to, że KSW jest otwarte na możliwość współpracy z Brazylijczykiem.

Sytuacja Silvy cały czas jest w zawieszeniu. Zawodnik nie potwierdził, że chce zakończyć karierę. Szefowie KSW w rozmowie dla serwisu Sport.pl przyznali natomiast, że pojawienie się Silvy w okrągłej klatce byłoby interesującym rozwiązaniem.

Maciej Kawulski zaznaczył, że jeśli Silva miałby pojawić się w KSW, musiałby zawalczyć przy pełnej, dużej hali.

Nie jestem miłośnikiem zatrudniania weteranów z innych organizacji (…) Jednak Anderson Silva to wyjątkowa postać. Myślę, że akurat starcie legendarnego Brazylijczyka z legendą KSW, Mamedem Chalidowem, byłoby niezwykle ciekawe.

Martin Lewandowski dodał natomiast, że ważne są szczegóły kontraktowe i wymagania obu stron.

Anderson Silva to potężne nazwisko. Jedno z największych w historii całej dyscypliny. Pozyskanie Brazylijczyka wzbogaciłoby KSW. Jednak nie jest tak, że KSW za wszelką cenę będzie dążyło do podpisania kontraktu. Od strony wizerunkowej i marketingowej ściągnięcie Silvy jest bardzo kuszące.

Jak podaje serwis Sport.pl na razie wymagania finansowe Andersona Silvy nie są jeszcze znane organizacji KSW.

Mimo słabszych wyników w ostatnim okresie kariery, Silva uważany jest za jednego z najlepszych fighterów, którzy weszli kiedykolwiek do oktagonu. Od czasu debiutu w UFC w 2006 roku, przez sześć lat pozostawał niepokonany i wygrał w tym czasie szesnaście pojedynków co dziś jest rekordem największej organizacji MMA na świecie.

49 KOMENTARZE

 1. Ci to jak zwykle tylko na twitterze sobie piszą, a potem okazuje się, że nikt do tej międzygalaktycznej organizacji przyjść nie chce 🙂

 2. Intergalaktyczny poziom odlotu! Nie mieli na wypłatę dla Materli, a będą Andersona Silvę sondować :facepalm:

 3. Kurwa co za debil. Już ci pajączek przyjedzie do PL walczyć z jakimś Mamedem co poza Polakami nikt o nim nie słyszał. Jedynie starcie z byłym mistrzem WKN (nazwiska nie będę promował) o którym usłyszał cały świat mogło by narobić globalnego szumu.

  A ta zapowiedź takiej walki pana reżysera była by nominowana do Oskara.

 4. A jestem otwarty na jakiś dobry seksik z Iriną Shayk. Szanse – ja i KSW – w kwestii realizacji naszych planów mamy podobne.

 5. Kawul "Nie jestem miłośnikiem zatrudniania weteranów z innych organizacji" i zatrudnił Sakuraia, McCorkle-a, Jaya Silve, Kendalla, Taylora, Thompsona, DeFriesa, Sappa, Grahama, Glundera, McSweeneya itd. itp. Wow po prostu wow.

 6. wszystko zrobi żeby Soldić nie wpier…. Mamedowi jak Materli i Mańkowskiemu. nawet pofantazjuje że zatrudni Silve;-))))

 7. Zatrudnienie Silvy by było dla nich dobra reklama

  Wśród kogo ?

  Dla starych Januszy oglądających Mameda to kolejny murzyn tylko bez tatuaży ( słabszy) i bez imponującej muskulatury ( jeszcze gorzej )

  Dla młodych mmafamówców czekających na "DYMY" to też kolejny czarnoskóry w dodatku STARY placek.

  Pająk w Polsce  nie przekłada się na PPV

  Pudzianowski -Najman II to by był kasowy hit na tą chwilę. I gala pod tytułem "Tak się zaczęło i tak się kończy"

 8. Kawul "Nie jestem miłośnikiem zatrudniania weteranów z innych organizacji" i zatrudnił Sakuraia, McCorkle-a, Jaya Silve, Kendalla, Taylora, Thompsona, DeFriesa, Sappa, Grahama, Glundera, McSweeneya itd. itp. Wow po prostu wow.

  Grabowskiego:fjedzia:

  Sheile Gaff:razz:utinlaugh:

  Maguire'a :korwinlaugh:

  :rowerek:

 9. Przecież wiadomo, ze muszą powiedzieć, że są zainteresowani żeby choć stworzyć pozory rzekomej wielkości i pozycji na rynku.Wyprodukują kilka zdawkowych komunikatów, coś niby zanęcą, a i tak wiadomo, że jak Pająk z ekipą krzyknie jakieś +200k zielonych to Wojsławowi wypadnie młynek z rąk, a Kawulowi zabraknie metafor do poematu.Umówmy się, KSW nigdy nie było stać i nie będzie stać na tak znaczące nazwiska, które dopiero co opuszczają UFC.Te wszystkie komunikaty to tylko marketing nie wychodzący dalej niż poza twitter.A nawet jakby się zawzięli i postanowili na złość wszystkim udowodnić, że jest inaczej to by szybko pożałowali tej decyzji.

  Przeciętnemu widzowi KSW nie robi różnicy czy walczy Anderson Silva czy Jay Silva.A jak to mówił sprzedawca proszku w reklamie "Skoro nie widać różnicy to po co przepłacać?"

 10. Przecież wiadomo, ze muszą powiedzieć, że są zainteresowani żeby choć stworzyć pozory rzekomej wielkości i pozycji na rynku.Wyprodukują kilka zdawkowych komunikatów, coś niby zanęcą, a i tak wiadomo, że jak Pająk z ekipą krzyknie jakieś +200k zielonych to Wojsławowi wypadnie młynek z rąk, a Kawulowi zabraknie metafor do poematu.Umówmy się, KSW nigdy nie było stać i nie będzie stać na tak znaczące nazwiska, które dopiero co opuszczają UFC.Te wszystkie komunikaty to tylko marketing nie wychodzący dalej niż poza twitter.A nawet jakby się zawzięli i postanowili na złość wszystkim udowodnić, że jest inaczej to by szybko pożałowali tej decyzji.

  Przeciętnemu widzowi KSW nie robi różnicy czy walczy Anderson Silva czy Jay Silva.A jak to mówił sprzedawca proszku w reklamie "Skoro nie widać różnicy to po co przepłacać?"

  Amen

 11. Śmiechom nie było końca:DC::mamed::beczka::razz:ociesznymirek::razz:utinlaugh:

  :korwinlaugh::waldeklaugh::jarolaugh::juanlaugh:

 12. niby zanęcą, a i tak wiadomo, że jak Pająk z ekipą krzyknie jakieś +200k zielonych to Wojsławowi wypadnie młynek z rąk, a Kawulowi zabraknie metafor do poematu

  :razz:ociesznymirek:

  Mistrzostwo!

 13. Pająk z ekipą krzyknie jakieś +200k zielonych

  Umówmy się, KSW nigdy nie było stać i nie będzie stać na tak znaczące nazwiska

  Stać ich stać – czopek za walkę z Pudzianem dostał prawie bańkę pln – pytanie czy im się to zwróci przy pustych trybunach, zwłaszcza że dla Janusza-wykupywacza ksw Pajonk to nołnejm

 14. Wśród kogo ?

  Dla starych Januszy oglądających Mameda to kolejny murzyn tylko bez tatuaży ( słabszy) i bez imponującej muskulatury ( jeszcze gorzej )

  Dla młodych mmafamówców czekających na "DYMY" to też kolejny czarnoskóry w dodatku STARY placek.

  Pająk w Polsce  nie przekłada się na PPV

  Pudzianowski -Najman II to by był kasowy hit na tą chwilę. I gala pod tytułem "Tak się zaczęło i tak się kończy"

  Reklama na caly swiat, byliby jedyna organizacja która zatrudniła Silve

  :roberteyeblinking::wow::redford:

 15. Stać ich stać – czopek za walkę z Pudzianem dostał prawie bańkę pln – pytanie czy im się to zwróci przy pustych trybunach, zwłaszcza że dla Janusza-wykupywacza ksw Pajonk to nołnejm

  I do dzisiaj tego Czopka nie mogą odpracować :jarolaugh:

 16. Dajcie kurwa spokój temu Pająkowi, kilka lat i tak za późno na koniec kariery to jeszcze pojebany duet K&L musi kombinować..

  :no no:

 17. Może i KSW jest zainteresowane ale na pewno nie Silva. Na co mu jakieś nikomu nie znane KSW w życiorysie, jak może pójść do Bellatora, sporo zarobić i wciąż być popularny… to taka sama gadka jak z zatrudnieniem Romero, z resztą nigdy nikogo nie zatrudnili takiego i nie zatrudnią, zwykły populizm i marketing.

 18. Jak tak napisali to wiadomo że Silva już w Geriatorze.  Ewentualnie pomyłka i chodziło im o Thiago albo Jaya 😆

 19. Wiadomo, że to fikcja ale niektóre portale już napisały. Cel został osiągnięty i sprawę można zamknąć.

 20. Czy oni zatrudnili kiedyś kogoś liczącego się na scenie mma? Kogoś kto nie byłby odcinającym kupony Obieżyświatem? Tak samo Anderson jak Romero czy 3 bańki dla Conora. Największe nazwisko to chyba był Pniak… Ale akurat padł pod Materlą.

 21. Chodziło im o Spyda Killa Jaya Silvę dla Bedorfa na wielki powrót byłego mistrza i wieloletniego króla HW w Europie.

  Ciekawostka, kiedyś jakiś janusz napisał mi, że Materla to król bo pokonał Pająka Spidera, no tego mistrza! Dlatego nie ma sensu inwestowania w sportowe nazwiska jak w świadomości Polaków zostają epickie boje Materli ze Spajda Kila czy Pudzianowski Thompson.

 22. Jedynie starcie z byłym mistrzem WKN (nazwiska nie będę promował) o

  Kolego ale prosił bym bez błędów w nazwie tej federacji! Przynajmniej z szacunku do ich mistrza Europy w kategorii ciężkiej!

 23. To trochę tak jakby Martin LEwandowski napisał do Ketty Perry czy się z nim umówi (w sumie wiek chyba podobny).

  No w sumie napisać może xD

 24. Cyrk klasycznie wykorzystuje okazje zeby bylo o nim glosno. Oczywiscie wiadomo, ze nie ma na to szans jak z Romero, ale popierdolic cwaniaki musza. Co za zenada.

 25. Spider. Wiadomo, legenda. Z drugiej strony Brazylijczyk w ostatnich 7! latach ma bilans 1-7 i 45 lat

  Czyli idealny dla Mameda

 26. Kawul "Nie jestem miłośnikiem zatrudniania weteranów z innych organizacji" i zatrudnił Sakuraia, McCorkle-a, Jaya Silve, Kendalla, Taylora, Thompsona, DeFriesa, Sappa, Grahama, Glundera, McSweeneya itd. itp. Wow po prostu wow.

  Czego nie rozumiesz? Pan Reżyser zatrudnił tych wszystkich weteranów, ale NA PEWNO nie był miłośnikiem takiego rozwiązania :kawulzbani:

 27. Czego nie rozumiesz? Pan Reżyser zatrudnił tych wszystkich weteranów, ale NA PEWNO nie był miłośnikiem takiego rozwiązania :kawulzbani:

  Zatrudnił ale się nie cieszył

 28. Ja też jestem otwarty na zatrudnienie Andersona Silvy, oferuję 20zł /h i pracę w miłej atmosferze. Liczę na to że Anderson się zgodzi, ja jestem otwarty.

 29. Ja też jestem otwarty na zatrudnienie Andersona Silvy, oferuję 20zł /h i pracę w miłej atmosferze. Liczę na to że Anderson się zgodzi, ja jestem otwarty.

  Chcesz żeby ci dom posprzątał ?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.