martyn ford bombardier dia

Martyn Ford, popularny kulturysta i aktor, od dłuższego czasu przygotowuje się do swojego debiutu w KSW. Jednym z jego potencjalnych rywali może być Serigne Ousmane Dia.

Martyn Ford cały czas czeka na datę debiutu w okrągłej klatce. Jakiś czas temu zapowiedział, że do jego walki może dojść w tym roku. Ze względu jednak na pandemię koronawirusa i ograniczenia związane z organizacją wydarzeń debiut jest odwlekany.

Sprawa terminu walki Forda jest związana z tym, że zarówno zawodnik jak i organizacja KSW chcieliby, aby starcie odbyło się przy udziale publiczności. Martin Lewandowski, jeden z szefów KSW, w rozmowie dla serwisu Sport.pl potwierdził, iż liczy na to, że walkę Forda uda się zorganizować w Anglii, ale nie wykluczył też, że wcześniej Martyn może zawalczyć w Polsce.

Mówiąc natomiast o przeciwniku dla Forda Martin Lewandowski wykluczył możliwość jego starcia z Mariuszem Pudzianowskim, ze względu na dużą różnicę w doświadczeniu. Dodał jednak, że rywalem Anglika może zostać popularny „Bombardier”.

Ford dopiero raczkuje, ale nie wykluczam, że jego rywalem może zostać „Bombardier”. To możliwy scenariusz.

„Bombardier”, czyli Serigne Ousmane Dia, to niedoszły rywal Mariusza Pudzianowskiego z gali KSW 59. Dosłownie w ostatniej chwili przed galą doszło do zmiany rywala dla Mariusza Pudzianowskiego. Serigne Ousmane Dia tuż przed starciem trafił do szpitala ponieważ doznał ostrego zapalenia wyrostka robaczkowego.

Popularny „Bombardier” to jedna z trzech największych legend narodowego sportu swojego kraju, jakim są właśnie senegalskie zapasy. Ousmane Dia dwukrotnie – w 2002 oraz 2014 – został mistrzem świata w tym sporcie i sięgnął po tytuł „The King of the Arena”.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.