KSW28_hd_mmarocks

W 61. plebiscycie „Kuriera Szczecińskiego” na 10 najlepszych sportowców i trzech najlepszych trenerów województwa zachodniopomorskiego w roku 2014 pojawiły się nowe kategorie, w których przyznawane będą nagrody. Jedną z nich jest impreza roku. Pośród nominowanych znalazła się gala KSW 28, która będzie konkurować z: Memoriałem Janusza Kusocińskiego, turniejem tenisowym Pekao Szczecin Open, Mistrzostwami Świata WUKF w karate oraz szczecińskim triathlonem.

Wyróżnienia w nowych kategoriach przyznane zostaną w drodze głosowania wewnątrz trzynastoosobowej kapituły składającej się z dziennikarzy redakcji „Kuriera Szczecińskiego”, przedstawicieli miasta i województwa, byłych sportowców, działaczy i animatorów sportu.

Natomiast już tradycyjnie na 10 najlepszych sportowców roku będą głosować czytelnicy. W 2013 roku 60. plebiscyt „Kuriera Szczecińskiego” wygrał Michał Materla (MMA 21-4). Tym razem jego nazwisko nie pojawiło się jednak na liście nominowanych.

Uroczysta gala wręczenia nagród odbędzie się 22 grudnia.

3 KOMENTARZE

  1. To ta impreza w Szczecinie, która zdaniem jednego z redaktorów przypomianała zlot starch golfów i bmw prowadzonych przez karków w dresach z rozneglizowanymi panienkami o zbyt mocnym makijazu ?

  2. Nominacja z tak prestiżowej gazety musi cieszyć 😀 Złoty Gral wśród nagród.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.