Jak poinformował Krzysztof Jotko na swoim koncie na Facebooku, kolejną walkę stoczy 11 kwietnia a jego rywalem będzie Eryk Anders. Zawodnicy zmierzą się na gali UFC on ESPN+ 30 w Portland w stanie Oregon.

Polak ma serię dwóch zwycięstw z rzędu. Najpierw jednogłośną decyzją wygram z Alenem Amedovskim a później niejednogłośnie na pukty z Marcem-Andre Barriaultem. Krzysztof pierwotnie miał zawalczyć na UFC 244: Masvidal vs. Diaz w listopadzie ubiegłego roku, ale nasz zawodnik nabawił się kontuzji barku oraz bicepsa i musiał wycofać się z pojedynku z Edmenem Shahbazyanem (MMA 10-0). W zastępstwo wszedł wtedy Brad Tavares, którego Edmen znokautował w pierwszej rundzie kopnięciem na głowę.

Eryk również ma bilans z dwiema wygranymi z rzędu. Viniciusa Moreirę znokautował (za co otrzymał bonus występu wieczoru), a z Geraldem Meerschaertem wygrał przez niejednogłośne wskazanie sędziów.

Gala UFC, która odbędzie się 11 kwietnia, sygnowana będzie pojedynkiem wieczoru pomiędzy Alistairem Overeemem a Waltem Harrisem.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.