jotko

Najlepszy polski zawodnik bez podziału na kategorie wagowe, Krzysztof Jotko (MMA 18-1, #1 w rankingu MMARocks) ostatni raz w oktagonie UFC pojawił się 18 czerwca, kiedy znokautował Tamdana McCrory’ego na gali UFC Fight Night 89. Było to piąte zwycięstwo Jotki w największej organizacji MMA świata. Polak myśli już o kolejnym pojedynku – na swoim profilu na Facebooku opublikował listę potencjalnych rywali:

Z tego zestawienia musimy odjąć pierwsze dwa nazwiska, bowiem Uriah Hall i Derek Brunson są już ze sobą zestawieni na galę UFC Fight Night 94, która odbędzie się we wrześniu. Podobnie ma się sytuacja z Thalesem Leitesem, który ma zaplanowaną walkę z Chrisem Camozzim na UFC Fight Night 92. Ten pojedynek odbędzie się jednak niedługo, bo na początku sierpnia, więc Krzysiek mógłby zmierzyć się z jego zwycięzcą.

Bez zaplanowanych starć pozostają Rafael Natal, Roan Carneiro, Nate Marquardt, Brad Tavares i Elias Theodorou. Co ciekawe, tylko ten ostatni powraca po zwycięstwie.

Część wymienionych nazwisk omawialiśmy już szerzej w kontekście potencjalnych rywali dla Jotki. Artykuł dostępny tutaj (link).

3 KOMENTARZE

  1. Krzychu, pocisnij Rudemu to Ci akcje skocza. Zawsze mozesz jeszcze mozesz powiedziec, ze same czitki sa w tej dywizji i moze jakis co main event na fight nightcie Ci zalatwia.

  2. TOP 10 to za wysoka półka dla Krzycha, ale o pas to jest nawet duża szansa. Elias albo Camozzi, reszta po porażkach więc raczej UFC nie pójdzie tą drogą. Chciałbym Eliasa, przereklamowany gość a Krzysiu może się solidnie na nim wybić.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.