jotko holland

Krzysztof Jotko, który w roku 2020 stoczył jedną walkę w klatce UFC, nastawia się na to, żeby w ciągu najbliższych 12 miesięcy będzie walczyć zdecydowanie częściej.

Polak ostatni raz walczył w klatce w maju zeszłego roku kiedy to pokonał Eryk Anders. Dla Jotki było to trzecie zwycięstwo z rzędu w organizacji UFC.

Rozmawiając z Dominikiem Durniatem dla programu „Koloseum” Jotko powiedział, że chciałby walczyć jak najczęściej.

W tym roku chcę być najbardziej aktywnym zawodnikiem w całym UFC, tak jak w poprzednim roku był Kevin Holland.

Holland stoczył w roku 2020 aż pięć pojedynków w UFC i wszystkie wygrał. Polak jednak nie tylko chce być tak aktywny jak Kevin, ale również chciałby z nim zawalczyć.

Miejmy nadzieję, że dostanę walkę z Kevinem Hollandem i stoczymy pojedynek. To byłoby dla mnie marzenie.

Kevin Holland walczy dla UFC od roku 2018 kiedy to dostał się do organizacji z programu „Dana White Contender Series”.

Krzysztof Jotko  jest jednym z najbardziej doświadczonych polskich zawodników w UFC. Na swoim koncie ma już 13 stoczonych pojedynków w oktagonie, w tym 9 wygranych. Polak zwyciężał między innymi ze Scottem Askhamem, Thalesem Leitesem, czy Erykiem Andersem.

31 KOMENTARZE

 1. A Holland, który jest 10 w rankingu ma za sobą rekord wygranych w jednym roku w UFC i jest bardzo popularny z pewnością się zgodzi na taką walkę.

 2. Krzysio co tak słabo mierzysz? Jeszcze jakiś czas temu Twoim marzeniem był rewanż z Hallem, który jest aż na 9 miejscu w rankingu.

 3. Taaa, Jotko może dostać walkę z Hollandem, tylko po to, żeby dostać od niego wpierdol, żeby UFC mogło go jeszcze bardziej nahype'ować.

 4. Holland kończy swoje walki i ludzie chcą go oglądać, a nie tylko jego breakdance.

  Breakdance to najbardziej efektowna część pojedynków Jotki.Oglądanie jego walk jest jak praca na linii produkcyjnej – człowiek tylko zerka co chwile na zegar z nadzieją, że zaraz się skończy.

 5. Krzysztof Jotko liczy na w̶a̶l̶k̶ę̶ ̶z̶ ̶ ̶̶̶K̶̶̶e̶̶̶v̶̶̶i̶̶̶n̶̶̶e̶̶̶m̶̶̶ ̶̶̶̶̶̶̶̶̶̶̶̶̶H̶̶̶o̶̶̶l̶̶̶l̶̶̶a̶̶̶n̶̶̶d̶̶̶e̶̶̶m̶̶̶  srogie baty

  Poprawiłem redaktorze :beer:

 6. Może należy zacząć w ogóle od wzięcia jakiejś walki? Wszystko wypadało ostatnio i nie pamiętam kiedy i z kim ostatnio walczył Jotko a nie chce mi się sprawdzać.

 7. Ty już raz Krzysiu chciałeś za tydzien wejsc do klatki, tyle że jak Łysy zadzwonił to se przypomniałeś że miałeś na myśli klatkę schodową

 8. Nie ma żadnego hajpu na Jotko w UFC, dlatego nie ma go w zestawieniach. I oczywiście nie zajmuje pozycji, z której mógłby dyktować warunki Łysemu ile walk i z kim. To raczej błagalne pobekiwanie o następną wypłatę :crazy:

 9. Nie ma żadnego hajpu na Jotko w UFC, dlatego nie ma go w zestawieniach. I oczywiście nie zajmuje pozycji, z której mógłby dyktować warunki Łysemu ile walk i z kim. To raczej błagalne pobekiwanie o następną wypłatę :crazy:

  W takim razie co robi Prachnio?:roberteyeblinking:

 10. W takim razie co robi Prachnio?:roberteyeblinking:

  Trzy walki przez prawie trzy lata i wszystkie przegrane. Fenomen pt. "Prachnio w UFC" nadaje się na pracę doktorską :crazy:

 11. Prachnio ma zajebistego manago i jako mistrz ONE wchodząc do UFC sobie w kontrakcie 4 walki zaklepał.

  Po jego walkach w One nie spodziewałem się że aż kiepsko będzie wyglądał w ufc

 12. Krzysio co tak słabo mierzysz? Jeszcze jakiś czas temu Twoim marzeniem był rewanż z Hallem, który jest aż na 9 miejscu w rankingu.

  W obu rankingach (Sherdog i Tapology) Hall jest niżej niż Holland :watchingyou:

 13. Chce walki z Hollandem?

  Trzy walki przez prawie trzy lata i wszystkie przegrane. Fenomen pt. "Prachnio w UFC" nadaje się na pracę doktorską :crazy:

  o kurczę, to przegapiłem gdzieś trzecią walkę 😀 muszę nadrobić – widzę, że była krótsza, do tego skończenie, liczę na dobre tempo 😉

  Po jego walkach w One nie spodziewałem się że aż kiepsko będzie wyglądał w ufc

  no niestety kurwa, jak wyżej, nikt się chyba nie spodziewał aż takiej klapy…tym bardziej, że on w tym ONE dawał naprawdę fajne dla oka walki

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.