Jeden z najlepszych polskich średnich, Krzysztof Jotko (MMA 16-1, 4. w rankingu MMARocks) opublikował na Facebooku krótki materiał wideo, w którym zapewnia, że z jego zdrowiem po ostatniej walce wszystko w porządku:

Witam wszystkich z centrum medycznego Medica w Płocku. Właśnie jestem po konsultacji z doktorem. Z moim zdrowiem jest wszystko w porządku. Moja ręka jest w stu procentach zdrowa. Na pewno już niebawem będziecie mogli mnie znowu zobaczyć w oktagonie UFC.

Jotko w ubiegłą sobotę na gali UFC w Dublinie zanotował kolejne zwycięstwo. Niejednogłośnie na punkty pokonał Scotta Askhama (MMA 13-2) i może teraz się pochwalić dwoma wygranymi walkami z rzędu w największej organizacji MMA świata. Jego aktualny bilans w Ultimate Fighting Championship to bardzo przyzwoite 3-1. Krzysztof powoli pracuje na swoją markę, a ewentualne kolejne zwycięstwo przybliży go do pojedynków z czołówką dywizji średniej.

Polak tuż po walce zapowiedział krótką przerwę od treningów. Z jego dzisiejszych słów wynika, że nie będziemy musieli długo czekać na kolejny pojedynek. Analiza potencjalnych rywali dla Krzysztofa Jotki dostępna jest pod tym linkiem.

1 KOMENTARZ

  1. no cóż do boju  pierwsza 10 w zasięgu  powodzenia krzychu dajesz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.