Brian Ortega (MMA 14-1, 1NC) na swoim instagramie zamieścił krótki wpis, który brzmi ‚Gotowy na wrzesień’. Dana White na początku lipca potwierdził występ Amerykanina na gali w Meksyku, która odbędzie się 21 września. Tajemnicą pozostaje nazwisko przeciwnika Ortegi.

View this post on Instagram

September ready…… 🇲🇽 🌇

A post shared by Brian Ortega (@briantcity) on

T-City swoją ostatnią walkę stoczył 8 grudnia ubiegłego roku, kiedy to musiał uznać wyższość Maxa Hollowaya (MMA 20-4). Co ciekawe, na starcie z Ortegą chętny jest Chan Sung Jung (MMA 15-5) bardziej znany pod pseudonimem Korean Zombie. W odpowiedzi na wiadomość Ortegi, również zamieścił na swoim instagramie krótką, aczkolwiek bardzo wiele mówiącą wiadomość „Ja również..”, dołączając zdjęcie Ortegi. Koreańczyk swój ostatni pojedynek stoczył niecały miesiąc temu. 22 czerwca w walce wieczoru gali UFC Fight Night 154, po niecałej minucie pojedynku znokautował Renato Moicano (MMA 13-3-1). Ortega jest w tym momencie na 2. miejscu w rankingu UFC kategorii piórkowej, Korean Zombie plasuje się na 6. pozycji.

14 KOMENTARZE

  1. W Meksyku? W Korei mogliby to zrobić ku uciesze lokalsów

    Walka zacna kibicuje by dopięli

    Ortega już na Meksyk ogłoszony, więc jedyna opcja na ten rok to tam. Choć prawda taka, że w Korei by poszło na grubo :brainoverload:

  2. Świetna walka, obawiam się, że Ortega się nie pozbiera po walce z Maxem. Zombie ma na pewno lepszą stójkę i chyba to wygra.

  3. BREAKING NEWS: Wpis Zombiaka nie jest przypadkowy, wszystko jest na ostatniej prostej by niebawem UFC oficjalnie potwierdziło to zestawienie! :cmgkeepgoing:

  4. BREAKING NEWS: Wpis Zombiaka nie jest przypadkowy, wszystko jest na ostatniej prostej by niebawem UFC oficjalnie potwierdziło to zestawienie! :cmgkeepgoing:

    Co ciekawe Zombiak deklaruje gotowość na gale w Korei. Po ewentualnym zwycięstwie nad Ortegą ciężko będzie znaleźć godnego rywala nie licząc walki o pas, której u siebie na podwórku nie dostanie. Tak czy inaczej Jung po pas!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.