Zbliżający się weekend obfitować będzie w prawdziwy wysyp gal MMA! Dobrze znana na polskim rynku Gladiator Arena także w sobotę zorganizuje swoje wydarzenie, z tej okazji razem z promotorem przygotowaliśmy konkurs.

Do wygrania są trzy podwójne wejściówki na galę w Pyrzycach. Wszystko co trzeba zrobić, by wziąć udział w zabawie to napisać, dlaczego, Waszym zdaniem, lokalne gale są ważnym elementem rozwoju MMA. Spośród komentarzy wybierzemy trzy, do autorów których powędrują bilety. Na odpowiedzi czekamy do jutra do godziny 15:00.

5 KOMENTARZE

  1. Lokalne gale to szansa dla młodych i początkujących zawodników MMA. Takie gale są dla nich najlepszym sposobem by pokazać się lokalnym widzom, być może przyszłym sponsorom którzy będą chcieli zainwestować w ich rozwój. Lokalne gale to miejsce niesamowitych emocji, jeżeli jesteś z okolicy to pewnie znasz tych zawodników którzy dają z siebie 100% w każdej walce bo widzą swoją przyszłość w tym sporcie, walcząc w klatkach na całym świecie.

  2. Lokalne gale to szansa dla młodych i początkujących zawodników MMA. Takie gale są dla nich najlepszym sposobem by pokazać się lokalnym widzom, być może przyszłym sponsorom którzy będą chcieli zainwestować w ich rozwój. Lokalne gale to miejsce niesamowitych emocji, jeżeli jesteś z okolicy to pewnie znasz tych zawodników którzy dają z siebie 100% w każdej walce bo widzą swoją przyszłość w tym sporcie, walcząc w klatkach na całym świecie.

    @Sajd a ty kiedy masz swój debiut? 🙂

  3. Jakiś mały plan w głowie jest. 2016 może 2017 chciałbym coś zawalczyć. Na razie mam rozbrat ze sportami walki jak i PL.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.