jan błachowicz

Jan Błachowicza jest w trakcie przygotowań do kolejnej walki w UFC. Przed nadchodzącym bojem miał okazję do sparingów z Marcinem Tyburą, numerem dziesięć rankingu wagi ciężkiej UFC.

Jan Błachowicz, były mistrz wagi półciężkiej UFC, szykuje się do kolejnej walki w oktagonie UFC. Podczas grudniowej gali UFC 282 Polak zmierzy się z Magomedem Ankalaevem.

Przed nadchodzącym pojedynkiem klub WCA odwiedził Marcin Tybura, który sparował tam z Błachowiczem. Jan napisał o tym w mediach społecznościowych.

Koniec tygodnia z tym potworem. Dzięki Marcinie za kilka dobrych rund. Teraz czas na regenerację. Jutro obowiązkowa sauna. Do następnego tygodnia.

W ostatnim boju Jan Błachowicz zmierzył się z Aleksandarem Rakiciem i wygrał z nim przed czasem. Do walki doszło w maju w Las Vegas. Wygraną nad Rakiciem Błachowicz powrócił na drogę zwycięstw po przegranej z rąk Glovera Teixeiry, który odebrał mu mistrzowski tytuł. Aktualnie Jan Błachowicz znajduje się na drugim miejscu rankingu wagi półciężkiej UFC, a Magomed Ankalaev jest numerem trzy wśród najlepszych zawodników tej kategorii. Magomed Ankalev od 2018 roku pozostaje niepokonany. W tym czasie stoczył dziewięć pojedynków w oktagonie. W ostatnim boju znokautował Anthony’ego Smitha.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Janusz Sram
Janusz Sram

WSOF
Light Heavyweight

3,382 komentarzy 4,922 polubień

Myślałem, że w końcu spotkał się z matką kolegi z klubu Adiego Polaka.

Odpowiedz polub

Avatar of roki900
roki900

Legacy FC
Middleweight

2,093 komentarzy 5,551 polubień

Czy tego newsa nie było kilka dni temu już?:fjedzia:

Odpowiedz polub

Avatar of Olo
Olo

KSW
Lightweight

5,187 komentarzy 27,802 polubień

Czy tego newsa nie było kilka dni temu już?:fjedzia:

Był... Czyli BAN.

Panie Jacku, zbanuje się pan sam czy trzeba wołać kogoś do pomocy ?

Odpowiedz polub