orange_sport_fr

Jak poinformował rzecznik Orange Polska Wojciech Jabczyński, stacja Orange Sport zakończy swoją działalność z końcem bieżącego roku.

Stacja Orange Sport została uruchomiono w sierpniu 2008 roku. Od roku 2010 do lutego roku 2014 na antenie Orange Sport można było oglądać gale UFC. Stacja pokazywała również wydarzenie spod szyldu PLMMA oraz programy autorskie związane ze sztukami walki.

6 KOMENTARZE

  1. Pokażą jescze walkę Najmana z Trybsonem i sie mogą zwijać. Dzięki za te lata z MMA.

  2. Dzieki za walki St Pierra i Andersona Silvy pamietam jak jeszcze UFC bylo w OS i zdarzalo sie czasem przysnac tak czy inaczej na pewno to byl kiedys dobry kanal sport raporty gale ufc ciekawe programy typu Fun Raport albo jak gadali z kibicami na antenie ale od jakos 2lat ten kanal jest praktycznie martwy szkoda.

  3. Żona przyniosła mi słomkę ptysiową, którą właśnie w ramach żałoby żrem. No joke. Będzie mi brak Oryndża. UFC nie UFC, ale przynajmniej prawie codziennie o której by się nie włączyło, można było złapać jakieś PLMMA/TFL/Xcage czy "ja to widzę" i pojedyncze walki sprzed lat jak Aśka młócąca Kate Jackson na Warmia Heroes.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.