Kilka godzin temu podaliśmy informację, że Elias Theodorou (MMA 16-3, UFC 8-3) został zwolniony z UFC. Jak się okazuje, Kanadyjczyk nie jest jedynym zwolnionym dziś z kontraktu zawodnikiem. Największa organizacja MMA na świecie zrezygnowała również z usług Wilsona Reisa (MMA 23-10), Marcelo Golma (MMA 6-3) oraz Erica Sheltona (MMA 12-6).

Wilson Reis jest byłym pretendentem do tytułu mistrzowskiego w kategorii muszej. Jego rekord w UFC wynosi 7 zwycięstw i 6 porażek, ale ostatnie pięć pojedynków Brazylijczyka to tylko jedno zwycięstwo. Ostatnia walka jaką stoczył to porażka w kwietniu przez TKO w pierwszej rundzie z Alexandre Pantoją (MMA 21-3).

Marcelo Golm to zawodnik kategorii ciężkiej. W debiucie dla UFC pokonał wprawdzie Christiana Colombo (MMA 8-4-1), ale w kolejnych trzech pojedynkach musiał uznać wyższość Timothy’ego Johnsona (MMA 12-5), Arjana Bhullara (MMA 9-1) oraz Sergeia Pavlovicha (MMA 13-1) i ostatecznie z rekordem 1-3 w UFC, pożegnał się ze światowym potentatem.

Ostatnim zwolnionym dziś z kontraktu zawodnikiem jest Eric Shelton. Walczący w kategorii muszej Amerykanin wygrał tylko dwa z sześciu pojedynków w UFC. Jego ostatnia walka to marcowa porażka z Jordanem Espinosą (MMA 14-5-1NC) na gali UFC Fight Night 148. Podczas swoich występów w UFC, Shelton wygrał z Jenelem Lausą (MMA 7-5) i Josephem Moralesem (MMA 9-2).

 

 

 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.