volkanovski holloway

Alexander Volkanovski, mistrz UFC wagi piórkowej, nie wierzy w to, że Max Holloway nie jest przesadnie zainteresowany trzecią walką z nim. Namawia więc byłego rywala do tego, aby się ostatecznie określił w temacie.

Po ostatniej wygranej nad Yairem Rodriguezem, Max Holloway nie zażądał natychmiastowego boju o pas z Alexandrem Volkanovskim, wspomniał jedynie, że jest to jedna z opcji.

Volkanovski, który dwa razy wygrał z Hollowayem, nie wierzy, że Max tak właśnie podchodzi do sprawy. Będąc gościem programu The MMA Hour Alexander powiedział:

Możesz gadać cokolwiek. Możesz wymyślać, co tylko chcesz, ale ostatecznie przegrałeś ze mną dwa razy, a teraz próbujesz się zachowywać tak, jakbyś chciał pokazać, że cię to nie obchodzi. Kolego, nie chcesz tej walki? Dobrze, zmierzę się z następnym w kolejce. Wielu zawodników czeka. Przestań więc lepiej sobie pogrywać i daj znać UFC, że nie chcesz tej walki. Zobaczymy kto będzie następny.

Po raz pierwszy Holloway walczył z Volkanovskim  w grudniu roku 2019 i wówczas Alex odebrał pas mistrzowski Maxowi. Do drugiego boju doszło w lipcu roku 2020 i ponownie to Volkanovski okazał się w lepszy. Oba starcia były jednak bardzo wyrównane i oba zakończyły się na kartach sędziowskich, jedno decyzją niejednogłośną. W obu przypadkach zaraz po walce pojawiły się głosy mówiące o tym, że to Holloway był lepszy.

Po ostatniej wygranej Hollowaya, szef UFC powiedział, iż Max najpewniej zmierzy się ponownie z Alexandrem Volkanovskim. Nie stwierdził jednak czy będzie to kolejne zestawienie tych zawodników czy może Holloway najpierw zawalczy jeszcze z kimś innym.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.