36 KOMENTARZE

 1. Zbieralem sie do napisania tego komentarza kilka razy, ale ostatecznie ogranicze sie do tego, ze bede Szymonowi mocno kibicowal w kolejnych walkach.

 2. Tacy sportowcy to mogą tłumami wkraczać do MMA. Fantastyczne podejście do ogółu sprawy, Szymon bardzo inteligentny facet, zdrówka dużo!

  EDIT – jest pierwszy kalafior!!!!

 3. Takie podejście się szanuje, typowo sportowe. Swoją drogą debiut w KSW mógłby być jeszcze w tym roku, skoro Oświeciński został zakontraktowany to akurat mógłby walczyć z Kołeckim. Nie byłby to freakfight bo Strachu jednak już jakiś czas trenuje, Kołecki też jeszcze niesamowitym zawodnikiem nie jest więc by pasował.

 4. EDIT – jest pierwszy kalafior!!!!

  No, aż musiałem się dobrze przyjrzeć, czy to jest Szymon, a nie jakiś błąd w tytule, bo wydaje się, że szybko się go nabawił  😀

 5. Takie podejście się szanuje, typowo sportowe. Swoją drogą debiut w KSW mógłby być jeszcze w tym roku, skoro Oświeciński został zakontraktowany to akurat mógłby walczyć z Kołeckim. Nie byłby to freakfight bo Strachu jednak już jakiś czas trenuje, Kołecki też jeszcze niesamowitym zawodnikiem nie jest więc by pasował.

  lajk za najmana.

 6. Pisałem to przed pierwszą walką Koleckiego w MMA i to podtrzymuje. Szymon jest z gatunku tych ludzi którzy w każdym sporcie osiagneliby sukces ze względu na swoje nieustanne dążenie do celu i otwarty umysł na codzienną naukę.

 7. Inteligentny, spokojny gość. Chce się bawić w mma, to niech się bawi. Szacunek za ciężary, niech mu się wiedzie.

 8. Nie byłby to freakfight bo Strachu jednak już jakiś czas trenuje

  Otóż mylisz się. W ludzkiej świadomości do klatki wejdzie (tj napisałeś) Strachu, czyli kark z Pitbulla, a nie Oświecimski – początkujący zawodnik mma. Nie życzę mu źle, niech chłop zarobi i zabawi przy tym ludzi, ale niech już się skończy ta ściema, że mamy do czynienia ze sportowcem.

 9. Kołecki w ksw to kwestia czasu. Jeszcze z 2-3 walki i moim zdaniem w przyszłym roku widzimy Kołeckiego w ksw.

 10. Kołecki w ksw to kwestia czasu. Jeszcze z 2-3 walki i moim zdaniem w przyszłym roku widzimy Kołeckiego w ksw.

  nie wiem czy w przyszlym roku ale podejrzewam, ze w KSW wystapi predzej czy pozniej.

 11. Takie podejście się szanuje, typowo sportowe. Swoją drogą debiut w KSW mógłby być jeszcze w tym roku, skoro Oświeciński został zakontraktowany to akurat mógłby walczyć z Kołeckim. Nie byłby to freakfight bo Strachu jednak już jakiś czas trenuje, Kołecki też jeszcze niesamowitym zawodnikiem nie jest więc by pasował.

  Co Ty masz za avatar wow

  red card

 12. Szymon spokojny bo siedzi na sportowej emeryturce  czyli do 1 szego starczy.  Jakby mial jak mlodzi zawodnicy utrzymać  rodzine tylko z mma toby pewnie sz bko sie z mirkiem pożegnali.

  Niemniej  jednak sympatyczny  chlop i szczerze  mu kibicuje – ma czym przyjebacbeczka

 13. Szymon spokojny bo siedzi na sportowej emeryturce  czyli do 1 szego starczy.  Jakby mial jak mlodzi zawodnicy utrzymać  rodzine tylko z mma toby pewnie sz bko sie z mirkiem pożegnali.

  Przecież sam to powiedział w wywiadzie – że on jest ustawiony, ale rozumie zawodników, którzy muszą zarabiać i odchodzą z powodów finansowych.

 14. Szymon spokojny bo siedzi na sportowej emeryturce czyli do 1 szego starczy. Jakby mial jak mlodzi zawodnicy utrzymać rodzine tylko z mma toby pewnie sz bko sie z mirkiem pożegnali.

  Jeżeli masz na myśli emeryturę olimpijską to Szymon jej nie otrzymuje, bo ma 35 lat (emerytura jest przyznawana od 40 roku życia). Poza tym ta emerytura to +- 2500 zł brutto, więc żaden majątek.

 15. Jeżeli masz na myśli emeryturę olimpijską to Szymon jej nie otrzymuje, bo ma 35 lat (emerytura jest przyznawana od 40 roku życia). Poza tym ta emerytura to +- 2500 zł brutto, więc żaden majątek.

  No i przede wszystkim jest wynikiem ciezkiej pracy, a nie łutu szczęscia.

 16. Mega dobrze słucha się Szymona. Inteligentny facet, będę mu kibicował mimo, że wcześniej nie byłem jego zwolennikiem

 17. Fantastyczne podejście do ogółu sprawy

  Takie podejście się szanuje, typowo sportowe.

  Tzn. jakie podejście? Że interesuje go tylko rozwój i nie wykłóca się o pieniądze? Podejrzewam, że każdy zawodnik miałby takie samo podejście gdyby miał zabezpieczoną przyszłość finansową.

  2500 zł brutto

  ~2600 na rękę. Od olimpijskiej nie jest nic odprowadzane.

 18. ~2600 na rękę. Od olimpijskiej nie jest nic odprowadzane.

  Oho, zaraz się zacznie ze większość ludzi w Pl marzy o takich zarobkach beczka

  A moje zdanie jest takie że dla sportowców że złotem olimpijskim to jest ujma, wiadomo zawsze to coś ale wątpię by Ci za to wyzywili rodziny…

 19. A moje zdanie jest takie że dla sportowców że złotem olimpijskim to jest ujma, wiadomo zawsze to coś ale wątpię by Ci za to wyzywili rodziny…

  To nie jest pensja na wyżywienie rodziny tylko emerytura, którą teoretycznie powinni dostać w wieku 65/67 lat. Popytaj babcię ile dostaje na rękę. Ponadto myślisz, że olimpijczycy w wieku 40 lat wykładają lachę na wszystko i przez kolejne 40 lat (aż do śmierci) leżą na kanapie? 40 lat to może być równie dobrze początek zupełnie nowej kariery zawodowej, a te gratisowe 2.6k to bardzo miły dodatek na opłacenie wszystkich rachunków. I to nie jest taki ochłap od Państwa, bo teoretycznie aż do śmierci dostaną w tej formie prawie 1.3 mln złotych, a przecież składek to się za dużo nie naodkładali na to akurat świadczenie.

 20. ~2600 na rękę. Od olimpijskiej nie jest nic odprowadzane.

  Faktycznie. Od 2016 roku znieśli opodatkowanie.

 21. To nie jest pensja na wyżywienie rodziny tylko emerytura, którą teoretycznie powinni dostać w wieku 65/67 lat. Popytaj babcię ile dostaje na rękę. Ponadto myślisz, że olimpijczycy w wieku 40 lat wykładają lachę na wszystko i przez kolejne 40 lat (aż do śmierci) leżą na kanapie? 40 lat to może być równie dobrze początek zupełnie nowej kariery zawodowej, a te gratisowe 2.6k to bardzo miły dodatek na opłacenie wszystkich rachunków. I to nie jest taki ochłap od Państwa, bo teoretycznie aż do śmierci dostaną w tej formie prawie 1.3 mln złotych, a przecież składek to się za dużo nie naodkładali na to akurat świadczenie.

  Nie mam zamiaru pytać Babci ile ma emerytury ale jestem świadomy, że nie są to takie pieniądze, ale moja Babcia nie zdobyła złota na olimpiadzie. Chodzi mi o to, że nie jest to tak jak piszesz "gratisowe" 2600 zl, tylko 2600 za złoto na olimpiadzie i moim zdaniem są to śmieszne pieniądze za osiągnięcie praktycznie sportowego sufitu, co nie zmienia faktu, że normalna emerytura to jeszcze wieksza kpina, bo nie o tym tu.

 22. 2600 za złoto na olimpiadzie

  Za złoto dostają 250k od razu po Igrzyskach i zapewne stypendia. Ile twoim zdaniem powinni jeszcze dostawać tej "emerytury"? 10k przez 40 lat? I dlaczego od 40. roku życia, może od 25? Hm? Bez przesady. Moim zdaniem to co jest teraz jest odpowiednie. O ile sobie wbijesz do głowy, że Ci ludzie nie muszą/nie powinni w wieku 40 lat kłaść się na łóżku i czekać na śmierć. Zresztą za 2600 nie musieliby wcale wegetować.

 23. Za złoto dostają 250k od razu po Igrzyskach i zapewne stypendia. Ile twoim zdaniem powinni jeszcze dostawać tej "emerytury"? 10k przez 40 lat? I dlaczego od 40. roku życia, może od 25? Hm? Bez przesady. Moim zdaniem to co jest teraz jest odpowiednie. O ile sobie wbijesz do głowy, że Ci ludzie nie muszą/nie powinni w wieku 40 lat kłaść się na łóżku i czekać na śmierć. Zresztą za 2600 nie musieliby wcale wegetować.

  Uważam, że nie powinni dostawać emerytury wcale, ale jak już dostają to powinno to być z 5000 zł, czyli godziwa płaca na polskie warunki (wg. mnie). Oczywiście nie muszą siedzieć na dupie po 40, ale taki jest chyba zamysł emerytury, że powinna starczyc na życie. Nie mówię tez że nie da się wyżyć za tyle pieniędzy ale raczej od pierwszego do pierwszego. Ogolnie masz rację, poniekąd mnie przekonałeś ale nadal uważam, że te 2600 "wygląda" niegodnie przy słowie emerytura olimpijska, ale jeżeli tak jak piszesz weźmie się pod uwagę, że to tylko swego rodzaju dodatek to zwracam honor przyznaje rację.:wink:

 24. Tzn. jakie podejście? Że interesuje go tylko rozwój i nie wykłóca się o pieniądze? Podejrzewam, że każdy zawodnik miałby takie samo podejście gdyby miał zabezpieczoną przyszłość finansową.

  ~2600 na rękę. Od olimpijskiej nie jest nic odprowadzane.

  Nie sądze, że każdy zawodnik miałby takie same podejście. Zabezpieczona przyszłość finansowa to pojęcie bardzo względne, dla jednego będzie to właśnie to stypendium(Szymon  też kręci jakieś biznesy także szmalec jest na miejscu ) , dla drugiego zabezpieczeniem byłoby wyciśnięcie potencjału medialnego do cna, jak najszybciej i jak najprężniej, zbicie jak największej kasy wyczuwając możliwość narobienia szumu w mediach,   Szymon może zrobić to już teraz. Po prostu szanuje Szymona za brak pazerności, niejeden sportowiec z takim potencjałem medialnym na jego miejscu ( tak, nawet z tym magicznym 2600 ) wybrałby KSW albo inną dużą org. która by go bezpiecznie prowadziła za fajne gaże i mocno promowała. Ten zostaje jednak , żeby dopełnić kontrakt u Mirasa, niby tylko jedna walka, niby pierdółka, ale mógł się wypiąć i pójść budować swoje nazwisko gdzie indziej. Wiadomo, że i tak to nastąpi, ale nieco później, bo Szymon stawia na zrównoważony rozwój,  a w ten sposób tak czy siak dostanie angaż gdzieś wyżej, a i z twarzy dupy nie zrobi, nawet pomimo tego że Miras nie raz nie dotrzymał słowa. Jak to mówią, każdy pracuje na swój rachunek.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.