Nie musieliśmy długo czekać na pierwsze kłótnie bohaterów gali Bellator 175. Już podczas konferencji prasowej King Mo wymienił się ze swoim przeciwnikiem, Rampagem Jacksonem, uprzejmościami.

Przypomnijmy, zawodnicy zawalczą ze sobą drugi raz w klatce Bellator MMA. Za pierwszym razem górą był Jackson, jednakże werdykt spotkał się z dużą krytyką ze strony mediów oraz fanów. Teraz pojedynek odbędzie się w kategorii ciężkiej. King Mo skomentował już formę swojego rywala.

Gadasz o jakimś podnoszeniu ciężarów, ćwiczeniach… Jedyne co podnosisz to pączki. Wiesz o czym mówię? Wpier*alasz i pijesz piwo. Masz duże ręce od ćwiczeń? Chyba od czipsów i Pringlesów. Słyszałem, że trenujesz z Kobayashim, gościem, który jest mistrzem świata w jedzeniu hot dogów.

38-letni Jackson wyśmiał jedynie komentarze Lawala. Obaj zawodnicy dobrze bawili się podczas całej konferencji. Rampage odpowiedział swojemu rywalowi również w zabawnym tonie.

Ranisz moje uczucia Mo! Nazywasz mnie grubym, to serio mnie ruszyło. Prawdziwy cios poniżej pasa. Nie mówię nic o Twoich wąsach i bródce. Nic o tym nie wspominałem, nie chciałem Ci tego robić! Znowu będziesz przytulać się do mojej nogi. Jestem tego pewien. Kochasz się w moich nóżkach, King Mo.

Rewanż odbędzie się 31 marca na gali Bellator 175.

9 KOMENTARZE

  1. Hehe zajebiscie, czyli Mo jest świadom, że Rampage to wrak i jeszcze otwarcie o tym mówi.

    Elegancko, to się nazywa ambicja sporowa!

  2. Ostatnią walkę powinien wygrać Mo, teraz karma wróci.

    Jak ostatnią powinien wygrać Mo, to teraz musi wygrać Rampage żeby było fair

  3. Ja tej konferencji nie mogłem obejrzeć do końca, ta formuła już się przejadła, panowie zupełnie nie śmieszni.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.