Krótki dokument UFC przybliżający postać mało znanego ale świetnie walczącego weterana MMA

24 KOMENTARZE

 1. Pomyśleć,że dośc nie dawno był w zasięgu KSW jako potencjalny rywal Janka 🙁

 2. Hulk chyba jak Jones przejdzie na emeryturę.
  Fajna reklama zawodnika, ale pisanie teraz czy on kiedyś będzie mistrzem czy nie raczej nie ma sensu, bo jeszcze się nie sprawdził w UFC. Myślę, że na chwilę obecną taki Davis byłby dla niego nie do przeskoczenia. Czekam wręcz na takie zestawienie.

 3. Ja powiem wam szczerze ze upatruję się w nim przyszłego mistrza.

  33 latek, który w 2010 roku przewalczył cały dystans z Taberą, miałby zdetronizować Jones'a? Jakoś tego nie widzę.

 4. No ale do walki o pas ma szanse dojść, szczególnie że wolałbym jego niż jakikolwiek rematch.

 5. Tens – Ja nie widziałem zagrożenia w Belforcie który pokazał mi cholernie dużo słabych stron Jonesa. Dla mnie Glover to wciąż wielka niewiadoma, dlatego mogę spodziewać się po nim znacznie więcej niż jest w stanie zaoferować. Czaisz?

 6. Rogan ostatnio na podcast mówił, że Glover na treningach rzucał Machidą jak szmacianą lalką i po tej jego pierwszej wygranej Shogun odrzucił ofertę walki, bo wiedział, że wtopi i nie opłacało mu się to. Rampage też „wypadł” z rozpiski… Glover ma szansę zajść daleko, ale z Jonesem go nie widzę.

 7. Niema 2 metrów wzrostu,niema minimum 220 cm zasięgu ramion nie pokona JJ i nie będzie mistrzem. Nastały czasy mutantów…

 8. Może i nigdy nie będzie walczył o pas ale kulturą i szacunkiem do przeciwnika bije na głowę Jonesa…

 9. Wiedziałem, że po obejrzeniu tego materiału przeczytam w komentarzach o zestawieniu go z Jones’em. Nieporozumienie. I naprawdę nie wiem, co niektórzy mają do Jones’a.

 10. kiedyś powiedział, że zawalczył by z każdym w dywizji poza Machidą, jakieś bestfriendforever czy jakoś tak 😉

 11. Zabawny jest ciąg skojarzeń wielu użytkowników tego forum – weźmy byle jaki wątek o byle jakim zawodniku wagi półciężkiej, nie ważne czy będzie to ktoś z UFC, czy ktoś z poza. W najdalej trzecim lub czwartym poście pojawi się nawiązanie do Jonesa, np. "nie miałby szans z Jonesem" czy "myślicie, że dałby radę z JBJ?". Po tych postach następuje wysyp antyjonesowych wypowiedzi, szukanie czegokolwiek u zawodnika poruszanego w wątku, w którym byłby lepszy niż Jones, chociażby "sympatyczności", ładnych oczu czy prostego uzębienia. WTF?

 12. W mojej opinii idealny rywal dla Błachowicza

  Dokładnie, przydałby się jakiś nowy rywal, Janek już tyle razy poddał Jonesa i nokautował Shoguna broniąc pasa UFC, że nawet zaczął gadać o przejściu do ciężkiej.

 13. @maras musisz pogodzic sie z tym, ze sporo osob ktore tutaj komentuje ma przed soba jeszcze dluga droge do legalnego zakupu wyrobow tytoniowych w oficjalnych kanalach dystrybucji.

 14. Heheh, tak samo wszyscy są tutaj niedorozwojami i gimbusami, bo są zbyt niedojrzali, żeby lubić Popka i dostrzegać jego geniusz. Dorosły mężczyzna lubi WSZYSTKICH i nie ma prawa nie lubić Wielkiego Bąs Dżąsa.

 15. W najdalej trzecim lub czwartym poście pojawi się nawiązanie do Jonesa, np. "nie miałby szans z Jonesem" czy "myślicie, że dałby radę z JBJ?"

   

  często zdarza się i tak, że także ten etap jest pomijany i bezpośrednio przechodzi sie do …kaczki 😉 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.