kawulski maciej

Pierwsza gala Genesis odbędzie się już dziś wieczorem. W walce wieczoru, starciu na gołe pięści i łokcie, zmierzy się Marcin Różalski z Joshem Barnettem. Projekt Genesis powstał z inicjatywy Maciej Kawulskiego, współtwórcy KSW, ale na razie nie wiadomo jaka będzie jego przyszłość. W programie „Jurasówka” Kawulski zapytany o dalsze plany powiedział:

Czy to przetrwa, czy to jest zabawa na lat? Tego nie wiem. Wydaje mi się, że jest kilku ciekawych gości w Polsce, którzy są szyci na miarę do tej formuły. Jednym z nich, takim pierwszym wyborem, jest oczywiście „Różal”. I muszę to powiedzieć, że gdyby nie „Różal”, to gala Genesis pewni by nie powstała. On był takim impulsem do tego. Jeżeli ten koleś chce się spróbować w walce na gołe pięści, to warto postawić do tego produkt.

Maciej Kawulski dodał też, że już teraz odezwało się do niego wiele ciekawych osób ze świata sportów walki w kontekście starć na galach Genesis.

Odebraliśmy kilka takich telefonów, że uśmiecham się sam do siebie myśląc o fightcardzie na następną galę. Wiadomo, że są to głównie strikerzy – bokserzy i kickboxerzy. Kilku znanych bokserów, naprawdę ciekawych nazwisk.

Zapytany o postać Tomasza Sarary, Kawulski stwierdził:

A to akurat żadna tajemnica, że Tomek szuka dla siebie nowego miejsca.

W drugiej najważniejszej walce gali Genesis, Bartosz Batra stanie naprzeciwko Michała Królika. Starcie stójkowiczów zakontraktowano w limicie do 65 kilogramów. Na gali zobaczymy też zawodników organizacji KSW i FEN takich jak Aleksandra Rola, Gracjan Szadziński oraz Rafał Kijańczuk.

Zobacz również: Genesis: Różal vs Barnett – karta walk, transmisja, godzina rozpoczęcia gali

21 KOMENTARZE

 1. Kilku znanych bokserów, naprawdę ciekawych nazwisk.

  ciekawi piesciarze maja promotorow ktorzy na to nie pojda, pewnie chodzi o jakies odpady:lol:

 2. ciekawi piesciarze maja promotorow ktorzy na to nie pojda, pewnie chodzi o jakies odpady:lol:

  Tłumacząc z Kawulowego na Polski- Chodzi o takich pięściarzy, którzy byli ciekawi conajmniej dekadę temu, a teraz chcieliby jeszcze zarobić pare zł.

 3. Jak Janusze nie kupią odpadów z KSW to Genesis zniknie cichcem z rynku niczym FFF. Kawul już pokazał, że Fame z rynku nie umie wykosic to i z gromda się nie uda.

 4. ciekawi piesciarze maja promotorow ktorzy na to nie pojda, pewnie chodzi o jakies odpady:lol:

  A te wygasłe gwiazdy będą kosztowały pewnie więcej niż kibole od Borka…

  Sam jestem ciekaw kto lepiej wyjdzie Kawulski z mega rozmachem czy Borek twardo stąpający po ziemi.

 5. A te wygasłe gwiazdy będą kosztowały pewnie więcej niż kibole od Borka…

  Sam jestem ciekaw kto lepiej wyjdzie Kawulski z mega rozmachem czy Borek twardo stąpający po ziemi.

  Stawiam, że jednak Kawul. Promocje robi sobie z kanałów KSW oraz ma Różala, którego łatwo sprzedać januszom. Przestępców Borka nikt nie zna. Z drugiej strony patusy Borka kosztują pewnie łącznie mniej niż Różal Kawula.

 6. Wiadomo, że są to głównie strikerzy – bokserzy i kickboxerzy. Kilku znanych bokserów, naprawdę ciekawych nazwisk.

  Takich post-prime i 40+ nienadajacych się do Bellatora.

 7. Stawiam, że jednak Kawul. Promocje robi sobie z kanałów KSW oraz ma Różala, którego łatwo sprzedać januszom. Przestępców Borka nikt nie zna. Z drugiej strony patusy Borka kosztują pewnie łącznie mniej niż Różal Kawula.

  Ten Różal jest nieprzewidywalny, stary i znowu się pewnie na nich obrazi.

  I nawet te kibole od Borka są pewnie mniej rozbici niż zawodowcy od Kawula.

  Chociaż jak Borkowi Kawul zablokuje jakąś bileternie jak Najmanowi to będzie niezła drama i gadki o byłych kolegach – idę pomęczyć Borka na tw xD

 8. Czy to przetrwa, czy to jest zabawa na lat? Tego nie wiem.

  :suchykarol:

  Wydaje mi się, że jest kilku ciekawych gości w Polsce, którzy są szyci na miarę do tej formuły.

  :najmancoty:

  I muszę to powiedzieć, że gdyby nie "Różal", to gala Genesis pewni by nie powstała. On był takim impulsem do tego. Jeżeli ten koleś chce się spróbować w walce na gołe pięści, to warto postawić do tego produkt.

  :kis:

  Odebraliśmy kilka takich telefonów, że uśmiecham się sam do siebie myśląc o fightcardzie na następną galę.

  :kawulpokapoka:

  Kilku znanych bokserów, naprawdę ciekawych nazwisk.

  :razz:udzianfap:

 9. Stawiam, że jednak Kawul. Promocje robi sobie z kanałów KSW oraz ma Różala, którego łatwo sprzedać januszom. Przestępców Borka nikt nie zna. Z drugiej strony patusy Borka kosztują pewnie łącznie mniej niż Różal Kawula.

  Nie bede zdziwiony jak wiecej osob kupilo Gromde niz to gowno kawula.

 10. Niestety Genesiss 1 pokazało, że znowu ważniejsze jest opakowanie od istoty rzeczy.  Jedyna fajna walka, Batry i Królika byłaby jeszcze lepsza w rękawicach i kickami.

  Tylko Barnett pokazał jak się walczy w tej formule, reszta była zwyczajnie słaba.

 11. Problem w duecie K&L jest taki że oni nie słuchaja ludzi, kibiców którzy płacą za ich galę, albo juz przestali 🙂 Oderwanie od rzeczywistości się pogłębia u Pana Reżysera, a tu trzeba zejść do korzeni, poczytać komentarze, popytać zawodników, zrobić reseaech konkurencji. W tym opakowaniu Genesis się nie sprzeda tak jak to było z fff. Różnica między ksw a fame jest taka że tam mają to młodzi ludzie czujący social media. Niestety ksw z roku na rok traci swoich bohaterów, a fame myślę kwestia czasu będzie mieszać gale fame ze stricte sportowymi. Kawul z lewym powinni pomyśleć, pomagać zawodnika budować ich wizerunek, inwestować, ale jak są zapatrzeni tylko w siebie to niestety, Genesis było ostatnia ppv z ich brandu który wykupilem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.