Wschodząca gwiazda organizacji UFC, Khamzat Chimaev rozpoczął nowy rok od wizyty w rodzinnym kraju, Czeczeni gdzie spotkał się z Szefem Republiki Czeczeńskiej, Ramzanem Kadyrowem.

26-letni Khamzat Chimaev który w zeszłym roku z impetem wszedł do UFC zaliczając trzy idealne zwycięstwa z rzędu, podczas noworocznej wizyty w Czeczeni, spotkał się z Ramzanem Kadyrowem. „Borz” podzielił się z fanami również zdjęciem ze spotkania z miejscowymi dziećmi oraz filmem na którym widać jak strzela z karabinu maszynowego:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Khamzat Chimaev (@khamzat_chimaev)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Khamzat Chimaev (@khamzat_chimaev)

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Khamzat Chimaev (@khamzat_chimaev)

Urodzony w Czeczenii Khamzat Chimaev mając 19 lat dołączył razem z mamą do swojego brata, emigrując do Szwecji. Trenuje obecnie w klubie Allstars Gym w Sztokholmie pod okiem takich uznanych zawodników jak Alexander Gustafsson czy Ilir Latifi.

 

Khamzat Chimaev (9-0 MMA) w świetnym stylu wygrał trzy pojedynki w organizacji UFC w ciągu zaledwie 66 dni. W ostatnim starciu potrzebował 17 sekund, aby walcząc w kategorii średniej znokautować Geralda Meerschaerta. „Borz” w kolejnym starciu, na styczniowej gali UFC Fight Island 7 miał zmierzyć się z Leonem Edwardsem (MMA 18-3). Niestety walka z powodów problemów zdrowotnych Chimaeva związanych z Covid-19 została przełożona na późniejszy termin.

To już drugi raz w ostatnim czasie kiedy walka Chimaeva z Edwardsem została odwołana. Zawodnicy mieli zmierzyć się już grudniowej gali UFC Vegas 17, ale starcie zostało odwołane z powodów problemów zdrowotnych „Rocky`ego”. Anglik również ciężko przechodził komplikację związane z wirusem przez którego stracił w bardzo krótkim czasie, ponad 12 funtów wagi.

24 KOMENTARZE

 1. Ach, nie ma to jak wczasy u wujka Ramzana. Sielanka i hołdowanie tradycji. Najpierw trochę napierdalania z kalacha w powietrze, szkoda tylko, że już nie możemy w Rosjan. Potem wspólne zaganianie kóz z pastwiska, świeże powietrze, trawa, hormony roznoszące te wszystkie brodate mordeczki.  Po podwieczorku wspólne kamieniowanko jakiejś lampucery, która pokazała włosy i potem gremialna kąpiel w wannie w trzydziestu chłopa. Ach, żyć nie umierać. Och, wait, nie liczmy młodego Magomeda, który wczoraj się wysadził, hehe, ten to miał wybuchowy charakter.

 2. Rozpierdolone płuca od covida

  Każdy wie, że najlepszym środkiem na regenerację płuc jest wciągnie prochu strzelniczego.

  Niech się regeneruje, nie mogę doczekać się jego weryfikacji

  Z tym karabinem wygląda jak rasowy terrorysta :frankapprove:

  A bez karabinu wygląda inaczej ? :razz:utinlaugh:

 3. Ach, nie ma to jak wczasy u wujka Ramzana. Sielanka i hołdowanie tradycji. Najpierw trochę napierdalania z kalacha w powietrze, szkoda tylko, że już nie możemy w Rosjan. Potem wspólne zaganianie kóz z pastwiska, świeże powietrze, trawa, hormony roznoszące te wszystkie brodate mordeczki.  Po podwieczorku wspólne kamieniowanko jakiejś lampucery, która pokazała włosy i potem gremialna kąpiel w wannie w trzydziestu chłopa. Ach, żyć nie umierać. Och, wait, nie liczmy młodego Magomeda, który wczoraj się wysadził, hehe, ten to miał wybuchowy charakter.

  :DC:

 4. Ach, nie ma to jak wczasy u wujka Ramzana. Sielanka i hołdowanie tradycji. Najpierw trochę napierdalania z kalacha w powietrze, szkoda tylko, że już nie możemy w Rosjan. Potem wspólne zaganianie kóz z pastwiska, świeże powietrze, trawa, hormony roznoszące te wszystkie brodate mordeczki.  Po podwieczorku wspólne kamieniowanko jakiejś lampucery, która pokazała włosy i potem gremialna kąpiel w wannie w trzydziestu chłopa. Ach, żyć nie umierać. Och, wait, nie liczmy młodego Magomeda, który wczoraj się wysadził, hehe, ten to miał wybuchowy charakter.

  :brainoverload:

 5. Borz" podzielił się z fanami również zdjęciem ze spotkania z miejscowymi dziećmi oraz filmem na którym widać jak strzela z karabinu maszynowego

  Szkoda,że nie strzelał do tego swojego szczurowatego ryja:jimcarrey:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.