Khamzat Chimaev przejdzie operację kontuzjowanej dłoni, której doznał podczas walki z Kamaru Usmanem na UFC 294 w październiku tego roku. Chimaev wierzy, że będzie w stanie wrócić do rywalizacji na UFC 300 w 2024 roku.

Borz udanie wrócił do oktagonu UFC po przerwie od startów, kiedy to zmierzył się z byłym mistrzem kategorii półśredniej, Kamaru Usmanem, na UFC 294 w październiku tego roku. Początkowo jego rywalem miał być Paulo Costa, ale ten wycofał się z walki przez kontuzję. Chimaev podczas walki z Nigerian Nightmare doznał kontuzji dłoni, a teraz okazuje się, że będzie on musiał przejść operację, o czym dał znać na swoim profilu na Instagramie.

Muszzę przejść operację za dwa tygodnie. Potem rehabilitacja, powrót i rozje*anie kogoś. Powiedzcie Danie White, żeby zrobił mi walkę na UFC 300.

Jeszcze przed walką Chimaeva z Usmanem, prezydent organizacji, Dana White, dawał znać, że wygrany tego pojedynku zmierzy się z mistrzem kategorii średniej, Seanem Stricklandem, ale jak wiemy, następnym pretendentem w tej dywizji wagowej będzie Dricus Du Plessis. Ich pojedynek odbędzie się na UFC 297 w styczniu 2023 roku. Niepokonany Chimaev mógłby więc być następnym przeciwnikiem zwycięzcy tego starcia. 29-latek 11 z 13 wygranych w karierze zdobywał przez skończenia przed czasem. Obecnie to numer 9. rankingu kategorii średniej UFC.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,937 komentarzy 2,994 polubień

Khamzat Chimaev przejdzie operację kontuzjowanej dłoni, której doznał podczas walki z Kamaru Usmanem na UFC 294 w październiku tego roku. Chimaev wierzy, że będzie w stanie wrócić do rywalizacji na UFC 300 w 2024 roku. Borz udanie wrócił do oktagonu UFC po przerwie od startów, kiedy to zmierzył się z byłym mistrzem kategorii półśredniej, Kamaru Usmanem, […]

Odpowiedz polub

click to expand...