Conor McGregor był z reguły faworyzowany przed bukmacherów przed swoimi walkami. Kursy na jego zwycięstwo wraz z upływem czasu potrafiły też wyraźnie spadać – za sprawą wielu typerów lokujących pieniądze w jego potencjalną wygraną. Dość powiedzieć, że w całej swojej karierze w UFC (obejmującej dziesięć pojedynków), tylko raz był stawiany w roli underdoga – przed starciem z Jose Aldo o pas mistrzowski wagi piórkowej (kursy zamknięcia wynosiły 1.92 i 1.74).

„The Notorious” po raz pierwszy od trzech lat nie jest faworytem przed pojedynkiem w największej organizacji MMA na świecie. Bukmacherzy z poważanego portalu 5dimes początkowo wycenili jego szanse na wygraną kursem 2.80. Z upływem kolejnych tygodni mnożnik ten malał – w pewnym momencie osiągnął wartość 2.30. Teraz kształtuje się w okolicach 2.50. To oznacza, że po postawieniu 100 dolarów na zwycięstwo Irlandczyka, w razie sukcesu bukmacher wypłaci nam 250.

Mnożnik przy nazwisku Khabiba w momencie pisania artykułu wynosi 1.61.

1 KOMENTARZ

  1. Dzięki bukmachery, piękny kurs, łatwe siano.ps. przeznaczył bym na KSW, ale niestety ci co z dupy robią gale lecą później 😉

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.