Khabib Nurmagomedov

Dyskusje na temat tego, który zawodnik jest najlepszym fighterem w historii lub który powinien znaleźć się na szczycie aktualnej listy najlepszych zawodników bez podziału na kategorie wagowe trwają od lat.

W rankingu najlepszych zawodników UFC bez podziału na kategorie wagowe rządzi dziś Daniel Cormier. Na drugim miejscu znajduje się Jon Jones, a na trzecim Khabib Nurmagomedov.

Podczas wczorajszej konferencji prasowej, Khabib Nurmagomedov powiedział o tym, co musi jeszcze zrobić, aby zająć pierwsze miejsce w rankingu UFC.

Muszę pokonać Dustina. Muszę też pokonać Tony’ego Fergusona i GSP. Dopiero wówczas mogę stanąć na czele rankingu najlepszych zawodników bez podziału na kategorie wagowe.

Khabib Nurmagomedov w swoim najbliższym boju zmierzy się z Dustinem Poirierem. Do walki tej dojdzie podczas gali UFC 242.

9 KOMENTARZE

  1. GSP udał się na kosmiczny urlop macierzyński, nie wróci z niego dla walki z Khabibem. Jak chcesz być nr 1 P4P to atakuj pas kategorii półśredniej orle, sokole, herosie.

  2. Spryciarz, probuje sprzedac opinii publicznej, ze GSP jest mu potrzebny do budowania pozycji pod jedynke P4P a przeciec w przypadku tej walki bedzie chodzilo o kase. Bij Dustina, potem Tony'ego a nastepnie do polsredniej.

  3. Byłoby super, gdyby ambicją zawodników była jak największa liczba obron, a nie miejsce w jakimś bezsensownym rankingu.

  4. Chce być najlepszy to niech bije tych co są przed nim, w końcu to ranking bez podziału na kategorie.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.