Khabib Nurmagomedov

Khabib Nurmagomedov, który od dawna powtarza, że z chęcią zmierzyłby się w klatce z Georgesem St. Pierrem, miał okazję niegdyś bliżej poznać Kanadyjczyka, o czym opowiedział w rozmowie dla TSN.

Ostatnim razem spotkałem go w Moskwie. Zatrzymałem się w hotelu, w którym on również mieszkał. Siedział wówczas w restauracji z kolegami. Zaszedłem go od tyłu i próbowałem nieco poddusić (śmiech). Spędziliśmy wspólnie nieco czasu w Moskwie i dobrze się bawiliśmy. Kilka razy zjedliśmy razem kolację. To było przed jego walką z Bispingiem.

Chęć zmierzenia się z GSP w przypadku Khabiba wynika natomiast z tego, że uważa Kanadyjczyka za najlepszego zawodnika w historii UFC.

Szanuję GSP. Ten gość jest moim zdaniem najlepszym zawodnikiem, który kiedykolwiek wszedł do oktagonu UFC. Uważam, że on i Fedor, to dwóch najlepszych zawodników w historii tego sportu.

4 KOMENTARZE

  1. Heheh, klasyczny rusek. Podduszanko w trakcie obiadu, no wspaniale wyczucie taktu.

  2. siedziałem mu na kolanach pół nocy a później ………….wszedł Ajtuj i zrobił im dzieci.

  3. Od razu wiedziałam jak bedzie wyglądała jego wypowiedź… K… Jak jak Jango nie lubię gdybym miał możliwość wyznaczania mu przeciwników to przegrał by max w 3 walce… A tak to sobie leci tą ścieżką bardzo przystępnych rywali.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.