Khabib Nurmagomedov

Khabib Nurmagomedov, który od dawna powtarza, że z chęcią zmierzyłby się w klatce z Georgesem St. Pierrem, miał okazję niegdyś bliżej poznać Kanadyjczyka, o czym opowiedział w rozmowie dla TSN.

Ostatnim razem spotkałem go w Moskwie. Zatrzymałem się w hotelu, w którym on również mieszkał. Siedział wówczas w restauracji z kolegami. Zaszedłem go od tyłu i próbowałem nieco poddusić (śmiech). Spędziliśmy wspólnie nieco czasu w Moskwie i dobrze się bawiliśmy. Kilka razy zjedliśmy razem kolację. To było przed jego walką z Bispingiem.

Chęć zmierzenia się z GSP w przypadku Khabiba wynika natomiast z tego, że uważa Kanadyjczyka za najlepszego zawodnika w historii UFC.

Szanuję GSP. Ten gość jest moim zdaniem najlepszym zawodnikiem, który kiedykolwiek wszedł do oktagonu UFC. Uważam, że on i Fedor, to dwóch najlepszych zawodników w historii tego sportu.

20 KOMENTARZE

 1. Ostatnim razem spotkałem go w Moskwie. Zatrzymałem się w hotelu, w którym on również mieszkał. Siedział wówczas w restauracji z kolegami. Zaszedłem go od tyłu i próbowałem nieco poddusić (śmiech). Spędziliśmy wspólnie nieco czasu w Moskwie i dobrze się bawiliśmy. Kilka razy zjedliśmy razem kolację. To było przed jego walką z Bispingiem.

  :razz:enn: A ile razy razem zjedli śniadanie?

 2. Od razu wiedziałam jak bedzie wyglądała jego wypowiedź… K… Jak jak Jango nie lubię gdybym miał możliwość wyznaczania mu przeciwników to przegrał by max w 3 walce… A tak to sobie leci tą ścieżką bardzo przystępnych rywali.

 3. Od razu wiedziałam jak bedzie wyglądała jego wypowiedź… K… Jak jak Jango nie lubię gdybym miał możliwość wyznaczania mu przeciwników to przegrał by max w 3 walce… A tak to sobie leci tą ścieżką bardzo przystępnych rywali.

  Ale co Ci nie pasuje w jego wypowiedzi? Wyraził swoją subiektywną opinię. Nie podał Jonesa, ale również nie wymienił DC, który ma wielkie osiągnięcia, mógł to zrobić tym bardziej, że to jego klubowy kolega.

  Przy okazji będę wdzięczny jak wymienisz tych trzech potencjalnych pogromców Khabiba.

 4. W koło Macieju. Zająłby się poważnymi sprawami, czyli oceną moralną sztuk teatralnych w Dagestanie a nie tylko: GSP to GOAT, rudy to dziwka, GSP jest wspaniały, rudy to pijak, marzę o starciu z GSP, rudy to łajza, GSP….

 5. Przy okazji będę wdzięczny jak wymienisz tych trzech potencjalnych pogromców Khabiba.

  Jon Jones, Nganou, Stipe Miocic :jjsmile:

 6. Jak jak Jango nie lubię gdybym miał możliwość wyznaczania mu przeciwników to przegrał by max w 3 walce… A tak to sobie leci tą ścieżką bardzo przystępnych rywali.

  To jest nic, on dostaje przynajmniej mocnych przeciwników i wygrywa.

  A teraz przypomnij sobie ścieżkę Rudego. TS po wygranej nad Siverem itd. Jemu to gdyby można ustalać przeciwników, to by poległ od razu w pierwszej walce

 7. Od razu wiedziałam jak bedzie wyglądała jego wypowiedź… K… Jak jak Jango nie lubię gdybym miał możliwość wyznaczania mu przeciwników to przegrał by max w 3 walce… A tak to sobie leci tą ścieżką bardzo przystępnych rywali.

  podaj mi przynajmniej jednego zawodnika? oprocz oczywiscie fergusona, bo tutaj sprawa otwarta, ale w swojej wadze walczyl z najwiekszymi kozakami.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.