Khabib Nurmagomedov: "Walka z Tonym Fergusonem musi się odbyć"

Khabib Nurmagomedov w UFC występuje od 2012 roku, od tamtej pory ani razu nie przegrał pod sztandarem Amerykańskiego giganta, w dodatku zbudował serię 11 zwycięstw z rzędu i został mistrzem wagi lekkiej. Teraz stanie do obrony tytułu z Dustinem Poirierem  podczas UFC 242 w Abu Zabi. Wczoraj „Dagestański orzeł” wystąpił w bardzo popularnej Rosyjskiej stacji telewizyjnej Russia-24 i stwierdził, że do jego pojedynku z „El Cucuyem” po prostu musi dojść.

Oczywiście, że potrzebuję walki z Fergusonem. Nie wybieram sobie zawodników i nigdy tego nie robiłem.

Jestem w świetnej formie w dodatku zdrowy. Trzymam zwycięską passę i mam pas. Jeżeli Tony tego chce, to musimy. Nie ma znaczenia czy staję do Poiriera, czy Fergusona, zawsze jestem gotowy.

Jest jedna rzecz, która tylko pozostaje pod znakiem zapytania. Czy jest możliwość, aby piąte zestawienie Khabiba i Tony’ego doszło do skutku? Z pewnością zawodnik AKA chce stawać do najmocniejszych rywali w rankingu.

Chcę się bić i pokazywać swoje umiejętności przeciwko najlepszym atletom. Czas pokaże, nic nie gwarantuję i nie wydaje żadnych oświadczeń co do mojego kolejnego przeciwnika. Na razie skupmy się na nadchodzącym problemie.

1 KOMENTARZ

  1. Khabib już wielu zawodników uniknął. Fergusona kilkukrotnie. W P4P Khabib jest na odległych pozycjach bo mało walczy… Jak przystało na muslima jest skoncentrowany na zarobieniu jak najwięcej hajsu… Nie szanuje go. Nie weryfikuje się.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.