Pojedynek w dywizji średniej pomiędzy Kelvinem Gastelumem i Ianem Heinishem został dodany do styczniowej karty gali UFC on ESPN+ 46. Walka nie została jeszcze oficjalnie ogłoszona przez organizację ale obaj zawodnicy potwierdzili w mediach społecznościowych, że wezmą w niej udział.

Były pretendent do tymczasowego pasa wagi średniej, Kelvin Gastelum (MMA 15-6) w tym roku tylko raz pojawił się w oktagonie, przeciwko Jackowi Hermanssonowi na gali UFC Fight Island 2. Niestety nie był to najlepszy dzień w karierze Gasteluma ponieważ został poddany przez „Jokera” w ciągu zaledwie 78 sekund. Była to już trzecia porażka z rzędu po wcześniejszych przegranych z czołówką dywizji, Israelem Adesanyią i Darrenem Tillem.

Heinisch (14-3) również tylko raz wystąpił w tym roku w oktagonie, odnosząc zwycięstwo nad Geraldem Meerschaertem podczas gali UFC 250. Ta wygrana przełamała serię dwóch porażek z rzędu z Derekiem Brunsonem i Omari Akmedovem.

7 KOMENTARZE

  1. Przed chwilą jeszcze Kelvin chciał walczyć z Edmenem, ten nie zdążył nawet kontraktu na walkę podpisać a tu już nowy rywal :damjan:

  2. Kelvin bo porażce to od razu bilecik do Bellatora bo wagę niżej za gruby a po 4 porażkach to Danka normalnie ludzi wypierdala (chyba że legendy):lol:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.