dasz

Do UFC dołącza nowa zawodniczka wagi koguciej. Katlyn Chookagian – bo o niej mowa – zmierzy się z Lauren Murphy. Konfrontacja ta odbędzie się 13 lipca na UFC Fight Night 91.

Katlyn jest niepokonana i jak do tej pory uzbierała siedem zwycięstw. Jej najcenniejszym skalpem jest wygrana z Isabelly Varelą (która pokonała choćby Ariane Lipski, a ta zdemolowała Katarzynę Lubońską na KSW 33). Jednak oprócz Isabelly, Chookagian nie ma się więcej czym pochwalić w bilansie.

Lauren jest byłą mistrzynią Invicty w kategorii koguciej. Pasa nigdy nie straciła i po prostu przeszła do UFC. Jednak w największej na świecie organizacji MMA, nie potrafi odnaleźć rytmu. W debiucie przegrała z Sarą McMann, a walkę później uległa Liz Carmouche. Dopiero w lutym tego roku odbudowała się na bliżej nieznanej nikomu Kelly Faszholz (Kelly miała wtedy bilans 3-0 i dostała się do UFC tylko dlatego, że Murphy wypadła pierwsza rywalka).

UFC Fight Night 91 odbędzie się 13 lipca w Południowej Dakocie.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.