Siedem lata temu (7 sierpnia 2010 r.) doszło do starcia pomiędzy Andersonem SilvąChaelem Sonnenem i chociaż mistrz wygrał ten pojedynek, praktycznie cała walka układała się pod dyktando Sonnen, który dominował nad swoim przeciwnika. Gdy wszystko wskazywało na to, że Silva utraci swój mistrzowski pas i zanotuje pierwszą porażkę od czterech lat, na niecałe dwie minuty przed końcem pojedynku złapał Sonnena w duszenie trójkątne, z którego wyciągnął dźwignię na łokieć i dołożył do swojego rekordu kolejne niesamowite zwycięstwo.

On This Day: Silva vs. Sonnen

#OnThisDay in 2010: One of the craziest finishes in UFC history from Anderson 'The Spider' Silva!

Publiée par UFC sur Lundi 7 août 2017

11 KOMENTARZE

  1. Ale Sonnen ma watę w lapie. Nawet nieludzki poziom testosteronu nie pomógł mu uniknąć jego koronnej techniki. Karma.

  2. Na ulicach Western Oregon, jeśli leżysz na plecach z nogami oplecionymi wokół głowy faceta przez 8 sekund, nie czyni cię to zwycięzcą.

  3. Na ulicach Western Oregon, jeśli leżysz na plecach z nogami oplecionymi wokół głowy faceta przez 8 sekund, nie czyni cię to zwycięzcą.

    Klasyk nad klasyki

  4. Siedem lata temu (7 sierpnia 2010 r.) doszło do starcia pomiędzy Andersonem Silvą i Chaelem Sonnenem i chociaż mistrz wygrał ten pojedynek, praktycznie cała walka układała się pod dyktando Sonnen, który dominował nad swoim przeciwnika

    To na bani było pisane czy jak  ?:damjan:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.