karolina kowalkiewicz

Karolina Kowalkiewicz chciałaby otrzymać możliwość zrewanżowania się w klatce UFC Jessice Penne i Yan Xiaonan.

Podczas gali UFC 281 Karolina Kowalkiewicz pokonała Silvanę Gomez Juare i jest dziś po dwóch wygranych z rzędu. Polka chciałaby wrócić do klatki UFC wiosną przyszłego roku, ale jeszcze nie wie z kim może się zmierzyć. W programie Koloseum Karolina przyznała jednak, że chciałaby kiedyś móc zrewanżować się dwóm byłym przeciwniczkom.

Są dwie takie rywalki: Jessica Penne i Yan Xiaonan. Zobaczymy jednak, co zaproponuje mi UFC, bo to też nie jest tak, że któraś z nich w tym terminie będzie dostępna.

Xiaonan Yan pokonała Karolinę Kowalkiewicz na punkty w lutym 2020 roku. W roku 2021 Polka została poddana przez Jessicę Penne.

Dla Karoliny walka na UFC 281 była drugim pojedynkiem w tym roku. Podczas gali UFC Vegas 56, która odbyła się 4 czerwca, Karolina Kowalkiewicz pokonała Felice Herrig. Zwycięstwem tym przerwała serię pięciu przegranych z rzędu. Na kolejny rok Karolina planuje aż trzy pojedynki.

Karolina bije się dla UFC od roku 2015. W tym czasie w oktagonie stoczyła 14 pojedynków, z których 7 wygrała. W swojej karierze ma zwycięstwa nad takimi przeciwniczkami jak Rose Namajunas czy Randa Markos.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.